[]

kıbrısta ne yenir ne içilir. menşur şeyleri nelerdir.

bir de elektronik fiyatları ne alemdedir acaba ? ne biliyorsanız yazarsanız sevinirim, bir hafta oradayız bir daha da gidemem gitmişken bokunu çıkarıp gelelim diyoruz. hepinizi tikleyeceğim.
 
İlk akla gelen yiyecekler hellim ve ceviz macunudur. Ama öyle restoranda yemelik değil de, marketten almalık. Onun dışında şeftali kebabını mutlaka deneyin.

Bildiğiniz gibi alkol çok ucuz. İçen biriyseniz valizi doldurun biraz gelmeden önce.

Cep telefonları TC'ye göre ucuz. Samsung Galaxy Note 2 1500 tl, S3 1350 tl imiş. iPhone da ucuzdur. Ama bunları TC'ye getirdiğinde 100 tl kayıt ücreti vermen gerekir.
  • long live rock n roll  (25.12.12 10:50:35) 
meze olarak bir diken getirecekler (haşlamaydı sanırım) sana. hiç bir özelliği yok. hatta kayalıkların çevresinde görebilirsin o otu. ulan bunu mu yedirdiniz bana diyebilirsin. ben demiştim.

hellim kızartması ve şeftali kebabı iyidir.
  • unique hint kumasi  (25.12.12 12:35:16) 
şeftali kebabı +1
ceviz macunu +1
dedikleri bitki molohiya limon sıkarak yiyorlar ama limonsuz hali de ekşi güzel ben sevmiştim.
bir de kıbrıs ta portakallar mandalinalar çok ekşi bizdeki gibi şeker topu diiller eciş bücüşler ama tadı çok güzel.
adını bilmiyorum ceviz, peynir, siyah zeytin ve ıspanaklı ekşi bir ekmekleri var çok güzel.
  • joepiscopo  (25.12.12 12:45:19) 
molehiya, kolakas, benim favorilerim, bunbar dolmsınıda dene, magosa'da goralı sandviççi var ona uğra, goralı ye :)


  • mehmet lutfi  (25.12.12 12:58:39) 
Yeme içme işleri için tavsiye ederim:

www.loplopculer.com
  • SiyamkedisiZorro  (25.12.12 13:07:04) 
(git: 350199)


  • disq  (25.12.12 13:14:14) 
hatta (bulmak zor oldu) (git: 398058)


  • disq  (25.12.12 13:29:16) 
kıbrısa kaydomuş telefon için kayıt ücreti verilmiyor diye biliyorum.


  • ali.armazoglu  (14.04.13 12:29:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.