[]

mavi olan valiz kabin bagajı olarak kabul edilir mi?

firma pegasus. valizin ölçüleri 22x37x52 cm gibi bir şey (cetvelle ölçtüm) firmanın sitesinde kabul edilen ölçü 20x40x55 yazıyor fakat emin olamadım, pegasus bu sonuçta.
 
Yok yav napacaklar onlar da mi cetvel cikaracaklar olcmek icin.


  • floydian  (27.09.15 21:51:40) 
ben kırmız büyüklüğünde bile götürdüm. biniş kartınızı siz bastırın hiç bi şey olmaz.


  • Mcfly  (27.09.15 21:51:55) 
Çok bahtsız değilseniz sıkıntı çıkmaz. Sıvı kısıtlamalarına dikkat yalnız.


  • hadi hadi  (27.09.15 21:52:09) 
@floydian valla pegasus bu diyorum ya adamlar sinekten yağ çıkarmak için naparlar belli olmaz :)
@mcfly uçuş sabah 8.30'da ve şu an bastırma ihtimalim yok maalesef :(
@hadi hadi içinde herhangi bir sıvı yok zaten, sıvıları normal bagaja bastım geçtim.
herkese çok teşekkür ederim. :)
  • amugochi  (27.09.15 21:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.