[]

saçımı uçlarından kessem?

uzunluk olarak saçlarım omuzlarımın altında. uçları hoşuma gitmiyor. banyoda ıslakken tüm saçı bir araya toplayıp ucundan 2-3 cm kessem ya da direkt saçları toplayıp ucundan 2-3 cm kessem nasıl olur?
 
30 liran yoksa ben vereyim. git doğru düzgün bi yerde kestir. sen kesme saçma sapan dalgalı olur uçları.


  • pazar gunu seni kilisede goremedim john  (08.09.15 20:08:13) 
göründüğü kadar basit olmadığı için sonucun çok da başarılı olmayacağı bir kesim olur bence. en olmadı bir arkadaşın kessin, önü arkası eşit mi diye bi kontrol edebilsin.


  • lolita  (08.09.15 20:12:44) 
bir cok kez kendi sacimi kestim, oldukca guzel oldular. kucuk tutamlar alip jiletle kesiyordum ben. makas izi kalmasin diye. uclari ince oluyordu.


  • jam  (08.09.15 20:12:59) 
parayla alakası yok güvenmiyorum berberlere. neyse sanırım başka şansım yok.


  • jacoba benzer jojuk  (08.09.15 23:31:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.