[]

Dolar alınır mı?

Türkiye'deki erken seçimler döneminde dolar artışını gösteren bir analiz ya da yazı aradım ancak bulamadım.

90 bin kadar bir parayla şu an dolar alınır mı? 1 Kasıma kadar sizce ne değişir?


 
seçim fiyatlandı lafını çok duydum bu sıralar. şimdilik ülkede çok büyük bir olay yaşanmazsa kurun sonraki değişimi fed kararına kaldı.

şahsen akp'nin tek başına iktidarı alması için seçime yakın fırlar gibi geliyor. akp'yi seçmediniz ekonomi çöktü gibisinden. tamamen şahsi görüşümdür.
  • diffarensiyel  (01.09.15 11:27:31) 
Türkiye için böyle bir analizi aramaya gerek yok. Stabil, istikrarlı ülkelerde bu tip veriler değerlendirilebilir. Türkiye için döviz her şekilde yükselişini sürdürür.


  • dokuzeylul  (01.09.15 11:57:54) 
Alınır. Doların önü hala açık


  • dafuq  (01.09.15 12:06:01) 
Aldigim duyumlara gore dolar 3.3-3.4 arasi bi yere sabitlenecekmis . Birikmis 5k'mi dolara cevirdim ama biraz kumar tabi.

(Yatirim tavsiyesi degildir)
  • champ magnetique  (01.09.15 12:36:17) 
Alinmaz mi?


  • disq  (01.09.15 13:32:52) 
16-17 eylül'de fed toplantısı var. faiz artırma kararı çıkmazsa dolar bir miktar gerileyebilir. seçimden sonra tek parti iktidarı çıkarsa da belki bir miktar düşebilir.

uzun vadede (6 ay-1 yıl) 3'ü geçeceğini herkes söylüyor ama daha iyi rakamlardan alınabilir bence. illa alacaksanız 90 bine tek seferde değil kademe kademe alın.
  • merhum  (01.09.15 14:54:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.