iki göğüste de iğne saplanması hissi

Merhaba, genel olarak iki göğsümde de (veya meme) aşırı hassasiyet ve dokunduğum zaman hissedilen bi ağrı olur. Ama dünden beri sanki iğne saplanıyormus gibi bir his var, ama kalbe giren sancıyla falan farklı gibi.ailemizde göğüs kanseri geçmişi olduğu için aşırı panik yaptım randevu falan da aldım. Size de ara ara böyle olduğu olur mu panik yapmamam mı gerekiyo :(

Not:24, k

Regl donemin yaklasmis olmasin?

  • rayde  (31.08.15 16:40:38)
Göğüs değil memedir o. Göğüs ve meme ayrı şeylerdir.
Evet bende de zaman zaman oluyor, bıçak saplanır, iğne saplanır gibi oluyor memeye. çok nadir ama oluyor.
Madem randevu da almışsınız, durduk yere panik yapmayın.
  • innerbliss  (31.08.15 16:45:16 ~ 16:59:00)
@rayde hayır regl dönemime daha iki hafta var.

  • lampetia  (31.08.15 16:46:41)
panik yapacak bir durum yok.

  • fayfim  (31.08.15 16:54:17)
Kanser teşhisi için acele etme. Ama regl veya stres döneminde yaşadığın sıradan belirtiler olsa bu kadar korkup garipsemezdin sanırım. Kontrol iyidir. Yine de korkma.

  • besili melek  (31.08.15 17:16:32)
siyam ikizlerinin iki gogsu oluyor, bildigim kadariyla...

korkacak birsey yok.
  • e haliyle  (31.08.15 17:24:25)
@xephyr uyku düzenim baya bozuk gerçekten de o yüzdendir umarım :( bide kotu bişey olsa bi anda bu kadar şiddetli ağrımaz galiba.hala bi iğne batıyo sanki geçmedi sabahtan beri

  • lampetia  (31.08.15 18:49:46)
geçer geçer daha öncekiler gibi bu da geçer

  • pazar gunu seni kilisede goremedim john  (01.09.15 03:49:10)
Birden hareket edince mi oluyor? ve sonrasında yavaş mı davranıyorsun, mesela kolunu bir yere uzatırken?

  • vapurlarfalan  (01.09.15 03:51:24)