blabla car- yolyola

türkiye'de bu uygulamaları daha önce kullanmışsanız güvenli olup olmadığını söyleyebilir misiniz?

benim sevgili ankara kırıkkale arası kullanmıştı bikaç sefer.

  • elorelia  (27.08.15 19:47:48)
uygulama güvenli de insanlar degil.
ordaki erkekler erkek yol arkadasi olunca kabul etmiyorlar.

  • fleshbloodmore  (27.08.15 19:49:36)
ben biriyle görüştüm sorun çıkmadı erkek olmam konusunda. yaygınlaştıkça oturacak bir şey kanımca.

  • fransiz burjuvasi  (27.08.15 19:59:35)
geçen gün bir misafirim izmir'den istanbul'a geldi. puanı yüksek kişileri seçerseniz ve yorumlara bakarsanız sorun olmaz. gayet mantıklı bir sistem de keşke türkiye'den daha medeni bir ülkede yaşıyor olsaydık. mantık olarak otostop çekmekten hiç bir farkı yok.

  • zlatan1937  (27.08.15 20:12:04)
On kişi aldım ben. Erkek erkeğe takıldık.

  • rhan  (27.08.15 20:15:51)
ben kullandım. profil fotolarına bakıp biraz kiminle sohbet edebilirim, kiminle edemem biraz anlıyosun. ben bi de okay demeden önce bir arıyorum falan. şimdiye kadar hep öyle baya iyi denk geldi. yakında bir bursa'ya da giderken yine blablacar kullanıcam. yine bildiririm olmadı sonrasında :)

  • oyvind  (28.08.15 11:04:46)