Sevgiliye yolculuk hediyesi

Bu hafta sonu ailesi ile memlekete gidecek. Yolda sıkılmaması için ne alsam? telefonda sürekli oyun oynamayı falan pek sevmez. Kitap verdim onu okuyordu en son. Başka bir hediye alsam da sevindirsem, neşelendirsem iyi olur.

Bu kadar düşünceli olmanız takdire şayan doğrusu. Bence yolculukta dinlemesi için ilk kez dinleyeceği ve çok beğeneceğini düşündüğünüz şarkıları yükleyin telefonuna. Uykusuz falan alın çantasına sıkıştırın.

  • rakidabalikolsa  (25.08.15 12:48:59)
boyunluk gibi olan yastiklardan al. bol bol uyusun.

  • jam  (25.08.15 13:37:55)
Yiğit özgürün karikatürler kitabını vereyim direk :)
Kendi arabalarıyla gidecekler o yastığı kullanır mı bilmiyorum ağzından bir laf alayım :)

  • six packsiz  (25.08.15 13:48:28)
bay bayan bilmiyorum. dergi alın 1-2 tane
kafa
kafka okur
fitbol
  • i like dance and i like romance  (25.08.15 14:18:35)
işimdeyim gücümdeyim'i alabilirsiniz(1-2 fark etmez), çok güzel olur. müzik listesi hazırlamak da sevimli bir düşünce, oracıkta bayılırdım sanırım.

  • nice tnetennba  (25.08.15 14:33:16)
Yolculuk için güzel bir çalma listesi +1
Bir de uzun yola gidiyorsa elbet yolda acıkır. Yapma imkanınız yoksa güzel bir paket seveceğini düşündüğünüz kurabiye alabilirsiniz.

  • pike  (25.08.15 14:56:39)
Ben erkek tarafıyım kurabiye olayı biraz zor :) yaptırabilirim belki birilerini, teşekkürler tavsiyeler için :)

  • six packsiz  (25.08.15 16:55:16)
Bu arada çalma listesi için hazır liste önerebilir misiniz? ben aralarından seçeyim eleme yapayım v.s.
Ayrıca o ios kullanıyor ben android yani bluetooth olayı yok diye biliyorum. onun telefonuna nasıl atarım müzikleri? gitmeden önce görebileceğim maalesef alıp pcde yükleme imkanım yok.

  • six packsiz  (25.08.15 17:02:23)
Android kullanıyorum. Ios'ta müzik iTunes üzerinden atılıyor. ITunes hesabının bilgilerini verince siz bilgisayardan yükleyebilirsiniz diye tahmin ediyorum. Ios kullanan biri daha iyi bilir tabii.

  • pike  (25.08.15 18:14:34)
Laptobında itunes yüklüdür muhtemelen. Usbye atın mp3 leri. Usbyi ve telefonu bilgisayarına takın itunes açılır zaten. Müzikleri senkronlayın.

  • rakidabalikolsa  (25.08.15 20:53:13)
Teşekkürler herkese :)

  • six packsiz  (25.08.15 23:04:53)