[]

telefonunuz için hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz?

ve memnun musunuz kullandığınız programdan? daha önce kullandığınız ama memnun kalmadığınız programlar var mı?
 
telefon için antivirüs kullanmaya gerek bile yok. Sadece abidik gubidik uygulama indirmeyin ya da indirirken izinlerine dikkat edin. yeterli.


  • cemallamec  (24.08.15 23:29:29) 
gerek yok+1
biraz anlıyorsanız bu işlerden, abuk sabuk uygulama indirmezseniz hiç bir şey olmaz. bir de saçma sapan mp3ler falan indirmeyin, arkadaşınızdan almayın vs. dikkat edin.

  • anil  (24.08.15 23:31:20) 
AVG kullaniyorum. Pornolari da indirmiyorum site uzerinde izliyorum. Zararli program da yuklemiyorum. Ucretsiz AVG yetiyor.


  • Traveller  (24.08.15 23:31:53) 
çevremde telefonuma casusluk yoluyla erişebileceğini düşündüğüm biri var, buna karşı önlem almak için bir şey yüklemek istiyorum. yoksa dikkat ediyorum ne indirip ne yüklediğime tabii. :)


  • amugochi  (24.08.15 23:32:49) 
avg protection.
gerek var mı yok mu bilemem kendisi tarama yapıyor kafasına göre iyi oluyor gene de

  • c p  (24.08.15 23:55:09) 
kasperky'nin android için olanı var. 3lü pc için alınca hediye vermişlerdi.
kardeşime vermiştim kullandı mı bilmiyorum. kaspersky yi çok beğeniyorum ama.

  • mesgul ve huzursuz  (24.08.15 23:59:13) 
Kullanmıyorum, android çekirdeğini baştan yazdim.


  • mama lover shake me  (25.08.15 00:39:48) 
Avast kullaniyordum, sildim attim, antivirus kulanmiyorum. Virus girdigi falan yok, bosuna cihazi yavaslatiyordu, sildim ve cok mutluyum.


  • stavro  (25.08.15 00:44:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.