[]

hola launcher'ı nasıl bilirsiniz?

arkadaşımdan görüp ben de telefonuma indirdim ama sonrasında vpn eklentisinin tıpkı tor browser'daki gibi bilgisayarı exit node'a çevirdiğini öğrendim. (bu eklentiyle uygulama bağlantılı mı bilmiyorum gerçi) böyle bir güvenlik açığı uygulamasında da mevcut mu, bilen var mı?




 
sil onu sil hemen.


  • Mcfly  (23.08.15 23:26:07) 
Ben kullanıyorum, memnunum. Vpn kullanmıyorum. Sil diyen arkadaş nedenini açıklayabilir mi? Bir açık olsa uygulama play den indirilemezdi.


  • buzdagi  (23.08.15 23:28:48) 
açıklayayım bari

1. Free ve vpn kelimesi yanyana gelince bilin ki orda bi bit yeniği var. Komplo teorisi yazmıyorum ama biri size bedava serverını kullandırtıyosa emin olun sizin bilgilerinizi bi yerlere satıyodur sizi izliyodur.

2. Hola'nın namı meşhur, patlak vermişlerdi. illa free olucaksa zen mate kullanın bi de betternet var. ama hola kullanmayın.
  • Mcfly  (23.08.15 23:43:25) 
@Mcfly yalnız ben telefondaki başlangıç ekranı olan uygulamasını sormuştum vpn olanı değil. onun hakkında bir bilginiz var mı?


  • amugochi  (23.08.15 23:50:43) 
Hola launcher ile hola vpn farklı firmalardan, ikisinin bağlantısı yok. Zaten playde de bakarsan hola launcherin geliştiricisi holaverse, hola vpn'in direkt hola.


  • Haldamir  (24.08.15 00:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.