Yeni Girilen İşten Maaş Bordrosu/Maaş Yazısı İstemek

Özel bir okulda öğretmenim ve yeni başladım. 2 hafta falan oldu işte. Kredi kartı başvurusu yapmıştım, aradılar ve maaş bordrosu veya imza sirküsü ile birlikte maaş yazısı istediler. Şimdi ben Pazartesi istesem bunları ayıp mı olur öyle hemen? Yoksa normal bir şey mi istemek işin ikinci haftasında. Bir de benim tüm maaşım yazacak mı bordroda? Bi aydınlatıverirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

4 hafta dolmadan bordro çıkmıyor olması lazım. maaşla ilgili elbette tüm detaylar yer alır. adamlar-da sana ona göre kredi kartı limiti verecekler

  • mrvengeance  (21.08.15 16:45:17)
ay kapanmadan maaş yatmadan bordro da veremezler ilk ay olduğu için. maaş yazısı verebilirler şu kadara çalışıyor diye. istenir banka için gerekli dersin.

  • freya  (21.08.15 16:45:40)
maaş bordrosu olanaksız ama maaş yazısı alabilirsiniz. gayet de normal bir şey, çekinecek bir şey yok.

  • uuth  (21.08.15 16:47:44)
maaş bordronuz işe girdiğiniz ayı takip eden ayın 25i gibi çıkar. ondan önce çıkmaz. zaten normalde size verilmesi gereken bir evraktır, ama pek işinize yaramayacağından verilmez.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (21.08.15 21:52:00)