Kapıda kalmaya karşı nasıl önlem alıyorsunuz?

Az önce kapıda kaldım da. şişeyle denedim açamadım daha da uğraşmadım işe geç kalmayayım diye, akşam deneyeceğim. Daha önce kola şişesiyle açmıştım. Siz nasıl açıyorsunuz? Veya kapıda kalmamak için anahtarın yedeğini bulunduruyor musunuz? Gerçi ben bulundursam da fark etmeyecek, anahtar kapının arkasındaydı.
www.youtube.com
Ayrıca bu çilingirler neyle açıyor.

Kredi karti bi de ince levyeyle profesyoelce aciyorum ben. Babasi cilingir arkadasim ogretmisti

  • cokponcik  (12.08.15 08:28:52 ~ 08:32:38)
arabada bir yedek anahtar tutuyorum.
geçenlerde bir komşum çilingir çağırdı, adam ufak matkap gibi bir şey kullandı ama kilit hiçbir zarar görmedi. eli o kadar çabuktu ki, tam bakamadım bile nasıl yaptığına. 30 tl aldı.

  • tiny penny  (12.08.15 08:35:37)
karşı komşumda anahtarımın yedeği var. onunkiside bende var.

  • hasansabbah  (12.08.15 08:35:58)
Standart cep kontrolüm var her evden çıkışımda.

  • arnold schwarzeneger  (12.08.15 08:40:11)
Ben de çok dikkat ederim aslında 2-3 kere kontrol ederim. Kapıda ayakkabımı giyerken birden rüzgar yaptı.

  • six packsiz  (12.08.15 08:41:28)
www.malzemeciniz.com

Şundan alsan işim çözülecek. Bu da kim bilir ne zamana gelir. Başka nerede satılır bunlar?
  • six packsiz  (12.08.15 08:46:33)
arabada yedek anahtar var:) olmasa da kilitli değilse arabaya kadar bile inmem. mağazaların promosyon kartları çok işe yarıyor:) kredi kartı niyetine onlarla açıyorum. kilitliyse yapacak birşey yok.

  • zamanin otesinden gelen buz gibi suser  (12.08.15 08:46:33)
Anahtarliksiz tek anahtari cakmak cebimde tasirim. Onceki gun giydigim pantolonun ceplerindekini alirken hep dikkat ederim anahtari alir o gun giydigim pantolonun cakmak cebine koyarim. Babaannem unutmuyum diye kurdele baglamisti. :)

  • isott  (12.08.15 09:07:02)
Bende çocuk gibi boynuma bağlicam sonunda.

  • six packsiz  (12.08.15 09:08:35)
Kapıyı kapatmadan önce arkada anahtar var mı ve anahtarı yanıma aldım mı diye kontrol ediyorum.

  • inheritance  (12.08.15 09:25:21)
çatıda bi yerde sakladığım yedek anahtarım var, dış kapı için rastgele zillerden birine basıyorum

  • masa penisi  (12.08.15 09:28:24)
Eve girip kapiyi kapattigim an kapiyi kilitliyorum. Bu sekilde daha sonra evden cikarken anahtari unutma gibi bir durum olmuyor.

  • raskolnikovv  (12.08.15 09:45:40)
otelde kalıyorum, kapı kartla açılıyor, kart sürekli cüzdanda...
ha cüzdanı odada unutursam da resepsiyona söylediğimde güvenlik görevlisi ya da temizlik görevlisi gelip açıyor...

  • ucan spagetticanavari  (12.08.15 09:46:23)
Sigortacı olarak sigortam var.

Yılda 150 lira veriyorum sınırsız çilingir hizmeti var.
  • member of illuminati  (12.08.15 09:49:18)
Komsuda var bi tane. Olur da zil caldiginda kapiyi acmayi kedime öğretebilirsem tum sıkıntılardan kurtulurum.

  • rayde  (12.08.15 10:31:18)
anahtarı her zaman üstteki kilitte tutuyorum. senin gibi bir durumla karşılaşırsam en azından altta anahtar olmaz.

@tiny penny
bahsettiğin şey sanırım maymuncuk tabancası.
  • jam  (12.08.15 10:49:30)