[]

ey bloggerlar, sözüm sizedir..

selam ağalar. nasipse blog olaylarına girmeyi düşünüyorum. mağaraya internet bağlatmış değilim ama söz konusu blog olduğu zaman neandertalden daha cahil olabilirim.

öncelikle site böyle çığır açacak buluşların irdelendiği, dünyayı kurtaracak projelerin masaya yatırıldığı, ciddiyetten kırılacak bi site olmayacak. küfür kıyametin havada uçuştuğu ultra özensiz bi ergen platformu da olmayacak. böyle bi tutam genel kültür, üç tutam geyik diyebiliriz. şimdi sorulara gelelim..

1) bu profil için hangi platformu kullanmam gerek? wordpress mi, milliyet blog mu, bi başkası mı ne?
2) adını bildiğim ve bilemediğim tüm bu platformların eksileri-artıları neler?
3) blog hakkında diğer tüm önerileriniz, şikayetlerinizi vs. de yazar mısınız?

teşekkürler ediirem.

edit: olayı googlelamış durumdayım. lütfen linklerin gücü adına gelmeyin. sizin fikirlerinizi soruyorum.

 
medium.com


  • streak  (16.07.15 17:13:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.