Kitaptaki cilt olayı

Sefilleri alacağım ancak bu cilt olayı ne oluyor? 1 cilt olanı da var 5 cilt olanı da. 5 cilt daha mı detaylı oluyor yoksa kitabın devamı falan mı?

1 cilt

2 cilt

Kitap normalde 2 bin küsur sayfa. Onun altındakiler sadeleştirilmiş hali oluyor. Soft.

  • angelus  (13.07.15 16:13:27)
Peki Sefiller ve Suç ve Ceza için en iyi yayınevi hangisidir?
Suç ve Ceza için iş bankası kültürden alacağım sanırım.
Sefiller için tek cilt ne iletişim de nede iş bankasın'da bulamadım.
  • six packsiz  (13.07.15 16:25:06)
Sefiller'in tek kitap hali 400/500 sayfalık oluyor, onlar da dandik yayınevlerinden çıkıyor zaten. Onun dışında İş Bankası'nın ve İletişim'in 2 ciltlik kitapları var. Ben her zaman İş Bankası yayınları diyorum ama İletişim'den de memnun kalan çok arkadaş var.

  • angelus  (13.07.15 16:30:31)
Suç ve Cezayı iş bankası hasan ali yücelden, Sefilleri de iletişimden okudum. İkisi de başarılıydı benim için. (Ben karar mevkii miyim bilmiyorum ama evet güzellerdi hımhım)

Tek cilt bulacağım diye kasarsanız 200-300 sayfalık özet sefiller okursunuz. Ha özet olmayıp da 2 bin sayfayı tek ciltte basan yayın var mıdır bilmiyorum ama varsa da almayın 2 bin sayfalık kitabı okumak işkence olur.
  • okuyamıyom ben ya  (13.07.15 16:32:18)
2 cilt sefilleri başka zamana erteliyorum o zaman.
Şimdilik bunları alayım. i.imgur.com

  • six packsiz  (13.07.15 16:42:45)