herkese mavi boncuk dağıtan kıza aşık oluyorum

evet beyler.kız çok güzel,sempatik,güler yüzlü,içi dışı bir,iyi,seksi ne ararsan var yani.herkese sevecen yaklaşıyor ve ben yakınlığa karşılıksız kalamıyorum,kaptırıyorum bu kıza kendimi.

biraz daha vakit geçirsek açılsam mı acaba?sonra diyorum ki:ulan açılsan ne olacak? kesin yine ama ben seni arkadaş olarak görüyorum deyip beni o klasik cevapla bir kez daha yıkacak sonra da benden kaçacak.çevresinde bir sürü erkek var,neden sevgilisi yok ki ya da var mı lan?neyse sorarım.

şu an arkadaşız.onu görünce kilitleniyorum,karşımda konuşurken yüzüne bakmaya doyamıyorum.

ama şöyle bir şey de var;bir insan ne kadar mükemmel görünüyorsa,mutlaka bir kusuru vardır.onu gözümde bu kadar büyütmemeliyim.

iç sesimi yazdım size.
ne olacak bu işler eeeeeeeeyy duyuru ailesi.

git bir kamyoncu bul ve kucağına otur.
böylelikle çok daha sürdürülebilir bir iş yapmış olursun.
bulaşma o kıza yiidim.
  • kargn  (12.06.15 00:01:34)
Valla kanka büyük ihtimalle senin gibi düşünen bir sürü erkek vardır kızın etrafında. Elini çabuk tut ne yapcaksan. Kendine güveniyosan ufaktan yokla bi yerlere davet et muhabbetini ilerlet ama kanka moduna sokma yalap şalap olma kızla mesafeli ol biraz. Sonra kızın hareketlerine göre karar verirsin zaten. Ama bence fazla bel bağlama o tarz bir kıza. Ben samimi bulmuyorum öyle herkese yakın davranan tipleri. Şahsi fikrim bu tabi.

  • yigitkaraca  (12.06.15 00:05:47)
gönül ilişkilerinde garanticiliğin önemini çok sonra kavradım. sana da tavsiye ederim. aranda ilişki başlayabileceği garanti olan insanlara yönel.

yoksa, friendzone.
  • dead and broken  (12.06.15 00:12:58)
Bence kız samimi, herkese mavi boncuk dağıtmak daha başka oluyor sanki. Konuşmaktan zarar gelmez. Kendini kaptırmadan konuş. Olmaz derse kafandan atması kolay olur.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (12.06.15 01:26:08)
Sansini zorla.

  • 2006  (12.06.15 01:33:40)
herkes olumsuz düşünmüş de bence hiç beklediğin gibi olmayabilir. herkesle samimi diye herkes ondan hoşlanacak diye bir şey yok bu bir. ikincisi, belki diğer erkekler de senin gibi düşünüyordur ve adım atmıyordur. farkını belli et ve ilgini göster.

  • black sabahat  (12.06.15 01:55:43)
Dene ama aşırı ortam gülü olan kızlara çok emek harcanmaz.

  • arnold schwarzeneger  (12.06.15 09:02:22 ~ 09:10:23)
Önce bi hediye al veya bir yere davet et ama davet ettiğin yer normalde sevgiliyle gidilecek bi yer olsun, sinema veya güzel bir akşam yemeği gibi. Yani kızı biraz kendine doğru çek, tavırları değişiyor mu kontrol et. Öyle bir anda açılma, kıza ömründe 1000 kere öyle açılmışlardır.

  • harzem  (12.06.15 09:07:03)
boşver öyle kızları panpa kendini çok kaptırırsın yarı yolda bırakır. mazallah intiharlık bir durum. yarın en yakın arkadaşına sempatik davranır devamlı kavga edersiniz. kızada suç atamayız karakteri öyle. ne biliyim kıskanırsın devamlı.

  • aat bh  (12.06.15 23:15:53)