[]

antibiyotik+aferin

500 mg enfexa antibiyotik verdi doktor, ama ben bu arada aferin kullanıyodum onu söylemeyi unuttum.sabah antibiyotik+aferin'i aldım yine.acaba antibiyotikler aferinle kullanılmaz gibi birşey olabilir mi? hiç aferin veya benzeri bi ilaçla antibiyotik kullandığınız oldu mu?
 
uyursun çok güzel.


  • aithra  (01.06.15 15:48:33) 
buraya sorduğuna göre buradaki insanları herhangi bir terslikte dava etmeyeceğine garanti verirsin diye umuyorum. olmaz. aferin sinüs ise uyursun çok güzel. araba falan sürmeyeceksen, ince el becerisi isteyen işlerde çalışmayacaksan yat uyu, iyi gelir.

ikisini de mutlaka tok karnına iç, aferini düzenli içmen farz değil, ağrın - ateşin olduğunda içersin. antibiyotiğin ise saatini sakın geçirme.

geşmiş olsun.
  • periyodik muharrir  (01.06.15 15:59:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.