[]

bebekli film

Bir çift var, ayrılma noktasındalar. bir de bunları tanıştıran başka bir çift var ve bu çift evleniyor bebekleri oluyor. ancak bir kaza geçiriorlar ölüyorlar. bebeği vasiyet olarak arkadaşlarına bırakıyorlar. bu çift tam ayrılacakken bir anda bebeğe bakmak zorunda kalıyorlar.

bebekle birlikte aynı evde yaşayan sevgililer olarak ilişkilerini zaman içerisinde düzeltiyorlar filan. bu arada komiklikler şakalar gülünç durumlar ortaya çıkıyor.

dram gibi gözükse de komedi filmi. neydi ki adı?

 
www.beyazperde.com

Life As We Know It
  • corneillus  (08.04.15 11:48:33 ~ 11:50:00) 
teşekkürler


  • elestirman  (08.04.15 11:50:13) 
rica ederim.

o filmi beğendiysen şunu da beğenirsin. www.beyazperde.com
  • corneillus  (08.04.15 11:55:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.