garsonların bişeylere tükürme efsanesi

şakayla karışık böyle şeyler anlatırlardı hep çocukken, garsonların gıcık olduklarının çayına tükürmesi gibi falan.hiç kimsenin böyle bi saçmalıkla uğraşmayacağını biliyorum, ama bilinçaltıma işlemiş bu korku.

mesela dün gece pişmemiş pizza getirdiler, sonra da değiştirmediler bugün aradım biraz tartıştım falan.size yeni pizza yollayalım dediler ama ben yemeye korkuyorum.kadın baya gıcık oldu bana çünkü.

sizin de böyle korkularınız var mı? pizza yensin mi?

bir şey olmaz uğraşmazlar bence, ye gitsin.

  • Sarix  (11.01.15 14:22:32)
hostes bi arkadasım uyuz oldugu bi yolcuya borulardan akan sudan kahve yaptıgı anlatmıstı bana.

  • all girls dream  (11.01.15 14:29:05)
iyce korkmaya basladım.pizza da o kadar lezzetli ve parlak gözüküyo ki anlatamam :(

  • lampetia  (11.01.15 14:32:10)
yerine gore degisir. kucuk bi yerse olabilir bence de.

  • bohr atom modeli  (11.01.15 14:45:02)
küçüğü büyüğü yok yahu. adam\kadın kıl olmuşsa tükürür de, sıçar da, işer de, boşalır da, her şeyi de yapar. markaları yaratan insanlar garsonlar olsaydı olmayabilirdi ama yok paraya çalışan insanların yapma olasılığı oldukça yüksek. velhasıl kardeşim; göz görmeyince gönül katlanır <3

  • quanche  (11.01.15 14:51:04)
hayir buyuk yerlerde calisanlari ona gore secerler ona gore bilincli davranirlar onlar da. boyle bir hareket ustleri tarafindan gorulurse isten atilacagini bilirler kaldi ki kamera da onlari surekli izliyordur.

  • bohr atom modeli  (11.01.15 15:01:31)
küçük bi yer değil pizza bulls.kapatırken bu aklıma geldiği için ilginize teşekkür ederim de demiştim :/

  • lampetia  (11.01.15 15:01:46)
biz neler duyduk be baba...

  • reavelyn  (11.01.15 15:21:38)
Kiz kardesim epey buyuk bir otelde şef garson, bizzat kendisinden dinliyoruz terbiyesizlik yapanlara neler yaptigini. Tukuruk iyinser kaliyor digerlerinin yaninda.

  • pinman  (11.01.15 15:52:54)
benim bir zamanlar çalıştığım kafede patron gıcık olduğu müşterilerin içeceğine tükürüyordu. bizzat şahit oldum. o zamandan beri aynı korkuları yaşıyorum.

  • pati  (11.01.15 16:04:33)
Etraf orospu cocugu dolu cunku.

  • baldur2  (11.01.15 16:07:27)
askerde ibne komutanın yemeğine tükürmüşlüğüm var.
not: mutfak çavuşuydum.

  • endosperm  (11.01.15 17:23:40)
efsane değil yapan arkadaşlarım var. o yüzden asla garsonla atışmam.

  • kuzey li  (11.01.15 17:25:54)
Universiteden hocamin esi hindistandayken birden rahatsizlaniyor acile kaldiriyorlar adami. Bir suru sey sonra anlasiliyor ki adam kaka yemis. Bildigin kaka ya. Gittikleri yerde hintli garson yapmis. Hoca gulerek anlatti, kocasindan bosanmis ama olay facia.

  • sayns  (11.01.15 18:33:17)
yapıldığına şahit olmuştum, çalışma şartları ve müşterinin tavrıyla da ilgili, birikmiş öfkeyi boşaltmanın/yöneltmenin yollarından biri.

  • dafaiss  (12.01.15 00:42:19)