bu vk.com ne iş?

herkes burdan film dizi falan izliyomuş çok süper site diyolar. nedir yani buranın olayı başka yerde olmayan filmler diziler falan mı var? nasıl buluyoruz bunları?

aslına bakarsan rusya ve çevresinin facebooku
video upload edilebiliyor, bu videoları film sitelerine embed edip, izletiyorlar

  • facebook  (04.01.15 20:01:26)
vk rusların facebook'u gibi bişey işte oraya yüklüyolar sanırım videoları

  • GreyFever  (04.01.15 20:01:26)
burada başka yerde olmayan karılar var hacı. iş arkadaşlarım rus özbek falan. girdim kaydoldum. acayip bi dünya. odnoklassnikiyi kullandım, vk değil ama mantık benzer. onda böyle ayrı tablar var site içinde bütün popi şarkılar falan var. grooveshark gibi. işyerinde açamadım.. evde de mobil internet kotası falan derken detaylı bakmadım ama var her bişi.
tanrı komünizmi korusun.

  • namus ninjası  (04.01.15 20:01:54)
Rusya sitesi olduğu içün abd yasaları müdahale edemiyor.telif hakkı konusunda. Bu nedenle yüklenen filmler silinmiyor barınabiliyor. Bunun dışında rus facebooku gibi bi site özelliği yok

  • amator filozof  (04.01.15 20:01:57)
gruplar falan mı var dizilerin filmlerin paylaşıldığı yoksa direkt arama kısmına yazıp mı buluyoruz istediğimizi?

  • loser blueser  (04.01.15 20:13:32)
arama kısmına yazıp bulmak zor ya hafız işte facebook gibi düşün kullanmadıysan daha önce bişey diyemem ama arama kısmında topluluklar kişiler falan çıkıyo onlar hangi videoları eklediyse onu izliyosun direk videolar çıkmaz

  • GreyFever  (04.01.15 20:18:13 ~ 20:18:32)
Olay şu; vk.com, mail.ru tarzı rus sitelerine videoları rahatça yükleyip online izleyebiliyoruz. yani bu ne demek, film sitesi yapanlar videolarını mail.ru ve vk.com'a ücretsiz yüklebiliyorlar. normalde bir server alıp oraya yüklemeleri lazım ama oralarda da filmi barındırma ve server parasının yüksek olması problem oluyor. özet : vk.com, mail.ru bedava iyi servis.

  • sorumatik  (04.01.15 20:21:52 ~ 20:23:59)
rus facebook'u ozelligi yok ne ya? tam olarak rus facebook'u. vkontakte tam adi, oyle arat.

  • xenophobe  (04.01.15 21:58:51)