Sevdiğiniz İğrenç Şarkılar

Merhabalar, tarzınız olmamasına rağmen dinlediğiniz şarkılar neler?
Hayatta dinlemem o tarz müzik deyipte, arada açıp içten içten gıcık olup ama bir şekilde etkileyen şarkıları soruyorum. Hani çoğu insan "ismail yk mı ıyyyy" der ama bir şekilde dinler sonradan.

gıcık olmam niye olam. ismail yk nerdesin şarkısı iyidir bu arada. albüm ilk çıktığında tesadüfen dinlemiştim bayılmıştım. aylarca çılgınslar gibi dinledim winampta, klibi çıksın diye bekledim, kliple sıçtı batırdı ayrı mevzu. sene 2005 falan sanırım

ha bi de gökhan özenin geçen sene çıkan bi şarkısı var. iki yeni yabancı. son zamanlardaki favorim kendisi, normalde hiç sevmem gökhan özeni.

likler

www.youtube.com

@battal reyis, ayıpsın
  • emirkulu2  (25.12.14 14:05:03 ~ 14:48:17)
m.youtube.com

Düzeltme : başlığı unutmuşum bi an. Kesinlikle iğrenç bir şarkı değil. Sadece başı biraz gıcık. Ama yine de dinletiyor kendini.
  • IncredibleMau  (25.12.14 14:05:14 ~ 14:11:51)
  • thracian  (25.12.14 14:14:18 ~ 14:17:15)
Gunther - ding dong song

Hande yener - kim bilebilir aşkı
  • dokuz numara dort yildiz  (25.12.14 14:14:56)
kime göre neye göre iğrenç tartışılır ama seviyorum muntazaman.

www.youtube.com
  • bokmuhendisi  (25.12.14 14:17:37)
bence iğrenç şarkılar ama yine de seviyorum.
www.youtube.com

@emir, bu başlığa acaba ismail yk'yı ilk kim yazacak diye diye merak ediyordum. beni şaşırtmadın moruk :)
  • battal gemalmaz  (25.12.14 14:22:29 ~ 17:21:17)
asla iğrenç diyemem ama hiç tarzım olmamasına rağmen çamur dinliyordum bir ara çok fazla. sonra azaldı ama hala arada açar bakarım.

youtu.be
  • freya  (25.12.14 14:23:04)
arabesk sevmiyorum ve brutal dinleyemem.

arabesklerden bir iki tane var dinliyorum denk geldikçe.
brutal olarak da sepultra grubuna pacvarotti hatırına katlandığım oldu bir iki kere.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (25.12.14 14:41:55)
youtu.be

:(((((
  • rayde  (25.12.14 14:51:54)
www.youtube.com

müslüm gürses dinlemem ama bu şarkıyı çok seviyorum :D
  • heee  (25.12.14 14:58:03)
iğrenç değil ama hiç tarzım olmamasına rağmen mercan dede'nin sevdiğim 3 şarkısı var. sürekli dinlerim.

(bkz: tutsak)
(bkz: 800)
(bkz: mercanistan)
  • spirit crusher  (25.12.14 15:06:54)
iğrenç şarkılar başlığı altında müslüm baba şarkısı paylaşmak. hmm...

  • bildigin emre  (25.12.14 15:49:36)
@bildigin emre aslında iğrenç başlığa dikkat çekmek için verildi, o an aklıma gelmedi ne yazmam gerektiği. Doğrusu, tarzı olmayıpta dinlenen şarkılar olabilir. Açıklamada da zaten belirtmişim. Zaten arkadaşta Müslüm Gürses'i dinlemem ama bu şarkısını seviyorum diye belirtmiş:) teşekkürler.

  • arockm  (25.12.14 15:57:24)
yine de bu başlık altında, ismail yk'lar ile falan görmek çok büyük saygısızlıktı. bu gerçek değişmiyor maalesef. herkes her istediğine iğrenç diyebilir elbet, ben sadece üzüntümü dile getirdim, yazık dedim.

  • bildigin emre  (25.12.14 16:08:39 ~ 16:13:48)
serdar ortaç sana değmez

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.12.14 16:09:39)
salim-alo

www.youtube.com

jale de jale üf ne jale
  • bildigin emre  (25.12.14 16:20:40)
die antwoord - ugly boy :/

www.youtube.com
  • yuto  (25.12.14 17:19:18)
benden başkası iğrenç derse bozulurum, ona göre.

izzet altınmeşe - dügümeli
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (25.12.14 18:45:07)
youtu.be
çocukluğumu hatırlatıyor arada açıyorum.

  • hafif zehir  (25.12.14 23:42:53)
acayip.. www.youtube.com

  • orijinalinden guzel  (25.12.14 23:50:31)
toxic vardi, britney spears'in sarkisi. ilk ciktigi zamanlar hosuma giderdi de caktirmazdim. bir de sunu gecenlerde ust uste 50 kere filan dinlemisimdir nefret edeyim de bir daha acmayayim diye: www.youtube.com

  • John Finn  (25.12.14 23:50:57)