Istanbul'da guzel raki mekani

Kiz arkadasla gidilebilecek, itin kopugun olmadigi, guzel muzik, guzel yemek/meze, bolca raki olan mekan neresi vardir?

Mesela Izmir'deki Tayfa ya da Ka$'daki Meyhane Turkuaz gibi.

Var mı önerisi olan?

Anadolu / Avrupa yakasi fark etmez ama merkezi bir yerde olsun.

taksim/eleos
cihangir/savoy

  • prezarlatif  (11.12.14 08:46:09)
sanırım mykonos öyle bir yer. Önünden geçerken görüyorum hoş mekana benziyor. Biz onun karşısında bir yere gitmiştik şimdi ismini hatırlayamıyorum, orası da güzeldi.
yer: bağdat caddesi barlar sokağı.

  • safepassage  (11.12.14 08:48:43)
latife hanım meyhanesi ya da şehir meyhanesi

  • bradshaw  (11.12.14 08:49:20)
Tarabya, Kireçburnunda Set Balık diye bir yer var. Hanımla artık orayı tercih ediyoruz biz. Dekor, tema vs tarzı şeyler yok. Olması gerektiği gibi bir balık lokantısı, mezeler ve balık çeşitleri çok iyi. 80-120 civarı 2 kişi çıkarsınız diye düşünüyorum.

  • liriamer  (11.12.14 08:57:28)
beylerbeyinde inciraltı meyhanesi görmüştüm bir de. çok hoşuma gitmişti. oraya da bakabilirsiniz.

  • safepassage  (11.12.14 09:01:42)
asmalıdaki, asmalı cavit, yakup 2, safi, zeytinli, nevizade'deki cumhuriyet meyhanesi, istiklal'deki eleos'ta rahatsız edilmezsin. bazılarında müzik vardır.

  • twelfth  (11.12.14 09:11:11)
koşuyolu - müzeyyen / sakar zeybek / birtat meyhanesi

  • devrin basbakani  (11.12.14 10:12:39)
beşiktaş- sıdıka

  • givemesomesubstance  (11.12.14 10:15:59)
kadıköy agapia

  • benaslinda  (11.12.14 12:04:19)