[]

İngilizce Nasıl Söylenir ?

'' Masumiyet bu dünyaya ait değildir. Ama her on yılda bir ışığı parlayarak bizi aydınlatır '' demek istiyorum.
 
"Innocence isn't belong to this world. But it brights us every ten years with its shining"?


  • deckard  (07.12.14 18:13:07) 
Tabi olabilir. Ben ''innocence doesn't belong to this world..'' diye başladım, ikinci kısmında nevertheless, decade, illuminate falan derken kafam karıştı.


  • tanterosa  (07.12.14 18:15:04 ~ 18:15:48) 
Innocence is not from this world but its' light shines on us every decade.


  • ozzyninpambukgotu  (07.12.14 18:32:15) 
Innocence is not of this world; however, it illuminates our path once every ten years by shedding its light onto us.


  • offred  (07.12.14 19:27:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.