Emrah Serbes

Emrah Serbes'in en iyi romanı hangisidir ?

denemek istiyorum...

hepsi diyebilirim :)
hikayem paramparça kısa kısa cümlelerden ve aforizmalardan oluşuyor. o iyiydi okumasıda kolay baya. erken kaybedenler kısa hikayelerden oluşuyor. oda baya hoş. bi oturuşta bitirilebilir kitaplar. her temas iz bırakır ve son hafriyat behzat ç.nin hikayesinin olduğu kitaplar. dizisini sevdiysen kitabıda okumanı tavsiye ederim. farklı ayrıntılar mevcut. bide son kitabı var deliduman. işin açığı diğerleri kadar çok tutmadım ben sonuncusunu. ama onunda hoş bi hikayesi var. okunabilir. sen behzatlardan başla

  • bruceandwayne  (18.11.14 23:50:34)
erken Kaybedenler

  • hicunutmam  (18.11.14 23:54:58)
daha önce Hakan Günday okumamış biriysen tüm kitaplarını seversin.

ama hakan günday'la tanıştıysan daha evvel Emrah Serbes'in hiç bir romanı seni tatmin etmeyecek, ''amaaan çok sığ be'' diye diye mecburiyetten bitireceksin kitapları.

sıralam bana göre şöyle,

1) Son Hafriyat
2) Erken Kaybedenler
3) Deliduman
4) Her Temas İz Bırakır
5) Hikayem Paramparça
  • Fayfa  (19.11.14 00:02:30)
erken kaybedenler.

  • all girls dream  (19.11.14 01:07:49)
erken kaybedenler +1

  • eksi kedi  (19.11.14 01:21:40)
ben de tam tersini söylemeye geldim.
erken kaybedenler en ergen işi ve basit kitabı bence.

bence en iyi kitabı hala son hafriyat
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (19.11.14 03:03:36)
Erken kaybedenler

  • cemlemikonusuyorsun  (19.11.14 08:12:38)
en son deliduman'ı oku bence. o pek emrah serbes stilinde bir kitap diil çünkü.

  • bradshaw  (19.11.14 08:42:09)
romanı diyor. erken kaybewdenler roman mı?

her temas iz bırakır ve ardından son hafriyat.

hayatımda hiç behzat ç. izlemedim. ama o iki kitap çok iyiydi.
  • mermize  (19.11.14 08:51:38)
Mermize +1
Erken Kaybedenler öykülerden oluşuyor.

Deliduman'ı da en son oku okuyacaksan, önce okursan sevemeyebilirsin Emrah Serbes'i, son derece vasat bi roman çünkü.
  • mutlusismankedi2015  (19.11.14 14:36:10)
soruyu soran roman diyor, üç beş kişi de erken kaybedenler diye yanıt veriyor. erken kaybedenler öykü kitabı. bu kadar mı okuduğunu anlamayan bir milletiz! arada hikâyem paramparça da diyen varmış.

zaten elde seçenek az, üç tane romanı var:

her temas iz bırakır, son hafriyat (bu ikisi behzat ç.) ve deliduman. bunlardan ibaret. iyi okumalar.
  • microfiction  (19.11.14 20:18:04)
Burada roman/öykü ayrımı yapanlar adamın istediğinin kitap olduğunu anlayamamışlar. " Denemek istiyorum . " cümlesini iyi algılayın la. Sizin gibiler yüzünden cevap veresi gelmiyor milletin duyurulara.

  • hicunutmam  (19.11.14 20:20:14)
Başlıktaki soru: "Emrah Serbes'in en iyi romanı hangisidir ?"

Başka sorum yok sayın hâkim.

Not: Eğer soruyu açanın niyeti farklıysa o zaman kendisi de her kitabı roman sanıyor demektir.
  • microfiction  (19.11.14 20:23:01 ~ 20:24:32)
Aynen başlığı açan arkadaş muhtemelen hepsini roman sanmıştır.
Ayrım yapanlar demiş adam yahu, tür bu tür, tabii ki ayrım yapacağız belirteceğiz ki adam hayal kırıklığına uğramasın. Daha neyin ne olduğundan haberiniz yok, milletin algısına laf ediyorsunuz, komik.

  • mutlusismankedi2015  (19.11.14 21:57:08)