[]

grafik sorunu

diablo hellfire kurdum. oyunun introsunda grafiklerde sorun yok. oyun açıldığında renkler atari oyunlarındaki gibi gözüküyor. neden, ne yapmak gerek?

pc normalde canavar gibi. oyunlarla ilgili bir sorunu yok.

sistem
windows 7 - 64 bit

ekran kartı
AMD Radeon HD 6700

 
diablo 2 garifiklerde windows 7'de de benzer şekilde sorun çıkarıyordu. ama win 8'de daha iyi çalışıyor. tam cevap olmadı ama uyumluluk modlarında denesene bir?


  • doxanikee  (30.09.14 11:57:44) 
uyumluluk modlarını denedim olmadı. win 7de dopal olarak win 8 uyumluluğu yok :( çözüm o olsa bile bana uymuyor :)


  • elestirman  (30.09.14 11:59:47) 
PAlette suspender ararken forumlardan birinde denk geldim.

"uyumluluk modunu aç ve gördüğün tüm kutucukları işaretle" diyordu. yaptım oldu. saçma ama oldu :)
  • elestirman  (30.09.14 18:50:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.