kitap okuyorum arkadas

bunlarin agzina gezer banyo terligiyle vurmak isteyen tek ben miyim? ozellikle yilmaz erdoganin

youtu.be

fgdhfjmk komedi lan.

terliğin arkasıyla vuracaksın hem de bunlara.
  • oğlum çok zor lan  (09.09.14 00:06:11)
terlik, kürek.. üç boyutlu olması kafi

  • mula  (09.09.14 00:07:23)
mustafa sandal malının söylediği herşey çok yapmacık kitap okuyuşu bile öyle asdfsdf. insan kitap okurken o kadar oynamaz kafası ya numara yapacağına gerçekten 1 cümle oku lan işte salak.

  • acukali ekmek  (09.09.14 00:09:31 ~ 00:11:08)
Ahahahha o mustafa sandalın kitap okuma şekli nedir ya. Sanki define haritası bulmuş adam gözler fıldır fıldır hahah.

  • strangerinhere  (09.09.14 00:12:34)
Niye gicik oldunuz soyleyin biz de olalim?

  • f_d  (09.09.14 00:23:02)
Abi Ali Sunal hariç hepsinden nefret ediyorum zaten. Bu da üstüne combo olmuş.

Bunların sivil versiyonlari da tam dayaklık. Ekşi'de de bolca varlar. Kitap okuyorum okumayan cahil ben okuyorum çok zeki ve Aydınım, kültürlüyüm ayakları. Aga okuduğun kitap roman,zevkine eğlencesine okuyorsun dil hqkimliğin gelişir, hayalgücün artar bir de ortamlarda muhabbet edecek konu. Ben de sık okuyan 1 insanim ama bu dallamalar yüzünden dile getirmiyorum. Geçen en sevdiği kitap Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer olan, kürk mantolu Madonna'yı bu yaşına gelip daha yeni okuyan adam bana kitap okumayan cahil muamelesi yapmaya çalıştı. Gelmiş Zülfü Livaneli yazarlıkta müzisyenlikten daha başarılıdır bilmezsin ama diyor, soruyorum sadece mutluluk'u okumuş aq çocuğu o da filmini izledikten sonra.

Yalnız çok dolmusum be konudan saptım sori.
  • materyalist imam  (09.09.14 00:25:54)
ahaha saçmasapan bi şey ama o kadar komik ki, ben "iyi ki yapılmış" dedim valla. tepkiler çok hoş.

reha muhtar rol kesememiş, tonlamasız vurgusuz dalmış. mustafa sandal soruya çok sinirlenmiş, belli ki dikkati dağılmış. kolay değil tabii adam bir saniyede iki satır okuyor. yılmaz erdoğan ikinci kez sorulsa kitabı fırlatıp tekme tokat dalacak. abov.
  • pescador  (09.09.14 00:27:16)
seda sayanla kitap okuma mesajı vermek neden acaba. sergen de at yarışı bülteni mi okuyor napıyor.

  • hkaan  (09.09.14 00:37:01)
Hahaha Sergen kim kitap kim videoya bak ya. İddaa bülteni saklamıştır içine o kitap falan okumaz.

  • i was made for you  (09.09.14 00:50:19 ~ 00:51:50)
seda sayan'ın, sergen'in ve mustafa sandal'ın gerçekten kitap okuduğunu düşünmüyorum. Sırf bu kamu spotu için ellerine almışlar gibi zaten. O ellerindeki kitaptan önce hangi kitabı okudun en son diye sorsanız cevap veremezler.

  • yule  (09.09.14 01:20:46)
oha reha muhtar amma yaşlanmış. bu duyuru altında reha muhtar yazıldığını görmeseydim adamı tanımamıştım vay anasını.

  • localhost  (09.09.14 07:07:48)