[]

verem savaş dispanserinden sağlık raporu almak

normal bir hastaneden sağlık raporu almaktan daha farklı işliyormuş süreci sanırım. aile hekiminden sağlık raporunu aldıktan sonra vsd'den çektirilen akciğer mikrofilmiyle bir şey yazılıyormuş sözlükte okuduğuma göre. ama başka bir yerde okuduğuma göre de artık aile hekiminden rapor alınmıyormuş. kısacası konu hakkındaki bilgilerim hep kulaktan dolma. yakınlarda vsd'den sağlık raporu alan birisi beni aydınlatabilir mi? ne kadar vakit alır, harcanacak tahmini miktar ne kadardır?

edit: okul yurdu için lazım, verem savaş'tan olması şartmış


 
1. aile hekimleri vermiyor.
2. verem savaşlar vermiyor.
3. kızılay'dan 25 lira'ya almıştım. aslında ikisi de vveriyor ama arkalarına, işyerinde kullanmak için geçerli değildir diye ibare koyuyolar.
  • mayeskuel  (11.08.14 23:03:24) 
işyeri için değil okul yurdu için istiyorum zaten efendim, o ibareye gerek yok sanırım


  • amugochi  (11.08.14 23:06:51) 
ben beykozdan 10 tl'ye aldım son 5 senedir (iş için).

gidiyorsun, ciğer filmi için ufak bir form dolduruyorsun. ciğer filmini çekiyorlar. öğleden sonra sonuçları almaya gidiyorsun.
  • lesmiserables  (11.08.14 23:11:27 ~ 23:11:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.