kime sikayet etmeli

dun bakirkoy sahilde eleman denize iple balonlari germis tufekle atis yaptiriyor. kayalarin uzerine ayrica bos soda bira siseleri falan koymus onlari da tufekle kiriyorsun. simdi ben bu elemanin atistan sonra kirilan siseleri temizledigini, bosalan ipi oradan aldigini asla dusunmuyorum. kirilan camlar suyun icinde patlayan balonlarin parcalari da denize karisiyor.

tamam buna gelene kadar kimler nasil cevreyi kirletiyor ama bu bile beni sinir etmeye yetti.

belediye bunlari denetölemiyor mu? ya da belediyeye sikayet etsek bakarlar mi?

arkadas, sokaga kibrit copu atmamak icin biz bir taraflarimizi yirtalim, millet ortaligin a*ina koysun. bu nasil bir anlayis yaa.

edit: bakirkoy belediyesine form doldurdum.

zabıtaya şikayet edebilirsiniz

  • sirena  (21.07.14 12:39:16)
zabıtaya şikayet edebilirsiniz

  • sirena  (21.07.14 12:39:16)
duyarlılığınızdan dolayı tebrik eder belediyeye şikayet edebilirsiniz. Size olay sonuçlandıktan sonra geri dönüş de yapıyorlar.

  • nedendir bilinmez  (21.07.14 13:08:26)
tebrik ederim, aynı şekilde çevreyi kirleten egzoz borularına ve fabirka bacaları ile onların müptelalarına da tepki verdiğinizi umuyorum ama sanmıyorum.

  • dafaiss  (21.07.14 16:41:41)
@dafaiss elimden geldigince cevreyle ilgili olumsuz durumlara tepki veriyorum. Degistirebilecegim bir sey varsa degistirmeye calisiyorum

  • exlibris  (22.07.14 07:25:22)
Bir yıl bakırköyd yaşadım.ilk zamanlar keyif yapacağım sahilde derken yere çekirdek pisliklerini atan AYILAR yüzünden nefret ettim.
Yapılacak tek birşey var aslında.yere çöp attığını gördüğün adamı bir pislik tutar gibi eline poşet eldiven geçirip bir araca koyup vahşi doğaya bırakacaksın.

  • sapkasiz cikmam abi  (22.07.14 07:59:43)