retina ekranlı ipad mini alsam mı?

garageband programını baya sevdim en çok onla uğraşırım. pek akıllı olmayan telefonumun da yerini tutar diye düşünüyorum. şimdi mağazalarda satılanı böyle bir zamanda almak mantıklı mı bilemedim. malum her sene kasım gibi yeni modeller geliyor. kasıma da bir şey kalmadı.

bekleyip yenisini mi almalı yoksa yapıştırmalı mı hemen? bir de yenisini beklecilere soruyorum, yeni ipad mini daha pahalı olursa ne kadarlık bir fark olur tahmini? çok fark olursa şu an satılanlardan alırım. kafam karışık.

Alma. Uc güne sikilicaksin.

  • fucking machine in my head  (17.07.14 23:53:22)
Ya da o paraya note 2 al. Hem telefonun yenilenir hem ipadden daha işlevsel.

  • fucking machine in my head  (17.07.14 23:54:08)
Mini aldım. O kadar memnunum ki anlatamam.

  • dokuz numara dort yildiz  (17.07.14 23:55:33)
arkadaşlar ne alayım diye sormuyorum zamanlama mantıklı mı diye soruyorum.

  • jamiro  (18.07.14 00:08:34)
Mantıksız tabii ki.

Daha pahalı olmuyor ki hep aynı fiyata geliyor.
  • dokuz numara dort yildiz  (18.07.14 00:11:15)
Bu sene telefon çıkaracaklar. Yeni ipad gelmez. Retinasız olanı bile inanılmaz işlevselken yeni ipad miniyi beklemek mantıksız. Şu an bunu ipad mini retinadan yazıyorum. Taşınabilirlik olsun, ekranın kalitesi olsun, programlar olsun mükemmel. Telefonu eline almazsın bir daha. Bence al. Ekran büyük olsun diyorsan tepsi gibi air al.

  • orhan tv  (18.07.14 00:31:58)
garageband üzerinde yoğunlaşıcam diyorsan; ekran büyüklüğünden kaynaklanan kullanım kolaylığından ötürü ipad air daha mantıklı gibi duruyor.

  • shape of shapelessness  (18.07.14 00:34:46)
buyersguide.macrumors.com

fiyat düsürmekten cok son dönemde yenileri azicik daha pahalidan cikarmadilar mi? hem cok düsmez bu nedenden dolayi hem de yenisine de var bayagi.
  • wiillii  (18.07.14 00:54:53)