[]

istanbul üniversitesi ve marmara üniversitesi

tercihlerimi tamamlamadan önce gidip görmek istiyorum, günübirlik gideceğim. haftasonu gitsem görüşecek birilerini bulur muyum, kampüsleri gezebilir miyim?
 
hangi kampüs? marmara üniv. göztepe kampüsünün kapısında kimlik kontrolü var benim bildiğim. içeri almazlar.

ayrıca içeride bir kaç apartman tipi binadan başka bir şey yok. o binaların içinde doğru dürüst bir kantin bile yok. ha apartmanın içine girip gezmişsin ha bu binaların. hocaların kapısı duvar.

hayallerini yıkmak istemezdim ama bir odtü, bir boğaziçin değil burası.
  • mea maxima culpa  (09.07.14 22:12:28) 
istanbul üniversitesinin tanıtım günleri var tercih bitimine kadar. gidip fakülte hakkında bilgi de alabilirsin. gezmene de izin verirler büyük ihtimal. marmara'nın da tanıtım günlerini takip et.


  • headbanger face rip  (09.07.14 22:25:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.