Interrail Öneriler

6 Haziran'da Roma'dan başlıyorum seyahatime. Önerebileceğiniz neler var? Nelere dikkat edeyim? Bi' de rotam üzerinde ikamet edip ağırlamak isteyen varsa beni bi' gece dışarda yatmaktan kurtarır.

ROMA
FLORANSA
VENEDİK
HALLSTAT
INNSBRUCK
BARSELONA
PARIS
BRUGGE
AMSTERDAM
KASSEL
DRESDEN
PRAG
BRATISLAVA
BUDAPESTE
BELGRAD
SARAJEVO
PRIŞTINE
PODGORICA
ÜSKÜP
TİRAN
SOFYA
ISTANBUL

viyanayı ekleyebilirsin te oralara kadar gitmişken. çok kıyafet alma boşuna ağırlıkç illa yıkanacak yer bulunuyor. çok nakit taşıma. nakito var turkish bankın iyi oluyo o. onun dışında her gece dışarda yatarım diye düşünerek çıkma bence yola bıraz zorlanırsın yoruluyo insan bi rahat yatak arıyo :) süpermarketler iyidir çok güzel sandvicler yapabilrsin. alkol kullanıyosan iyi bi fırsat :) italyadan başlıyosun kuzeye göre çok daha ucuz bi yer o yüzden bence orada güzel harca hollandada falan kastır birazcık. ehem şimdilik bunlar geldi aklıma başka bi sorun varsa cevaplamaya şçalışırım. ha bi de iyi eğlenceler :)

  • damla cikolata  (31.05.14 13:53:25)
Nakito çıkarttım, evet. 600 euro attım içine. Yanıma da biraz alacağım, bakalım neler olacak =] Viyana pek ilgimi çekmiyor ama düşüneceğim. Varsa şehir tavsiyeniz ya da başka güzel olur. Bu arada 45 gün kadar sürecek bu rota.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (31.05.14 15:08:15)