[]

need for speed most wanted 2005 problemi

gittim razor'ı yendim, şu polislerin 6. seviyeye çıktığı yere geldim lan bi baktım altımda bmw yok, normal bütün oyun boyunca kullandığım araba var? garaja falan atmışlardır diye safe house'a döndüm, sonra resume free roam dedim, şu an razor'la olan yarış da yok polis kovalamacası da yok bmw de yok. nasıl düzeltirim ben bunu sevgili gamerlar? sınava üç hafta kala gecemi gündüzüme katarak (salak gibi yani) boş yere bitirmiş olmayayım bu oyunu bir yardım edin lütfen.
eksisozluk.com burada bir bug'dan bahsediliyor motor parçalarıyla ilgili, ben de daha önceden bitirdiğim için oyunu bende de vardı. onunla mı ilgili acaba?
edit: foruma döndürdüm burayı kusura bakmayın ama sorunla ilgili arama yaptığımda hep 2012 versiyonuna dair şeyler çıktı.
edit2: bu entry'yi yazan 221b kullanıcısına bu duyurunun linkini atan olursa o da çok güzel olur.

 
mesaj attım.


  • umarsizca umarim  (27.05.14 11:27:35) 
merhaba. bunu yapmış mıydın?

-------
kariyere girip birkaç yarış yapıyorsunuz. sonra kaydedip oyundan çıkıyorsunuz. oyuna başlarken bitirilmiş profili seçiyorsunuz. sonra career bölümünde load diyip yeni başlattığınız kariyeri yüklüyorsunuz. karşınıza çıkacak bütün rakipler "defeated" olarak görünüyor. dolayısıyla bütün performans parçaları ve araç parçaları açık oluyor.
-------
  • 221b  (27.05.14 16:32:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.