Bana bir görev verin bir kaç gün içinde yapıp fotoğraflarla kanıtliyim

challenge yani, tam karşılamıyor türkçesi. sıkılıyorum, monoton ve boş bir hayatım var. siz çellıncları yazın ben de bir bir yapmaya çalışıyim.

şehir: istanbul

önemli not: bunlar ilk seri olsun, yapılabilir olsun, genelde legal olmaya çalışalım. daha önce böyle bir şeye karışmadım çünkü, korkup, heycanlanıp yapamayabilirim aksi takdirde.

edit: o zaman bir kaç güne değil. realistik olalım, zamanla yapmaya çalışayım. final haftası da geliyor zaten.

- esenler, bağcılar, karabayır gibi tehlikeli bir bölgede, eli tesbihli bir elemana elini öptür.

- istiklal'de iki kız iki yanağından seni öperken resim çekil.

- metrobüs'ün üstünde seyehat et. bildiğin otobüsün üstünde yani.

takipteyim bu arada. attım fava bekliyorum capsleri.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.12.13 22:17:30 ~ 22:19:57)
kalabalık bir meydanda prezervatif dağıtıp insanlara korunmanın öneminden bahset. fotoğraf da çek işte yani.

  • dafaiss  (24.12.13 22:21:49)
gs lisesinin bahçesine fb bayrağı dik.

  • japon askeri  (24.12.13 22:31:15)
Eminonu'nden Kefelikoy'e yuru. Ortakoy'de ayran molasi ver. Sure 5 saat. Korkacak bisiy yok, illegal bisiy yok, heyecan az bisiy var, fotograflamak mumkun diil. Belki de mumkun. Rahat ayakkabi, rahat corap yoksa bosver. Ayagin ilk acidiginda vazgec, sonra bana kufretme. Basarirsan, o gunu omrun boyunca hatirlarsin.

  • compadrito  (24.12.13 22:44:25)
bana bi zahmet kpss tarih kitabının güzel bir özetini çıkar.

  • my december  (24.12.13 22:50:06)
aklıma bi tane daha geldi hahah.

şu parçayı ezberleyip, yanında bi tane arkadaşla taksim meydanında oturup söyleyin:

www.youtube.com
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.12.13 22:53:19)
iki tane hatunu güreş(bildiğin güreş) yapmaya ikna et, videoya çekip buraya koy..

  • machine head  (24.12.13 23:08:54 ~ 23:13:31)
esenler bağcılar gibi yerlere daha önceden gitmeyenlerden fikir alma.
bence müze gez. dipte kıyıda köşede kalmış müzeleri camileri, kiliseden dönüşen camileri gezebilirsin. yarımadanın içinde olduğundan eski acayip sokakları da görürsün günün güzel geçer.

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (24.12.13 23:16:37)
vitaly nin youtube sayfasında yaptıklarını yap işte. birini daha bul video çeksin.

  • icim urperiyor  (25.12.13 01:47:48)