diyelim bir evim var ve..

halihazırda kirada oturduğum bir evim var. kiracıyım. ve tek yaşamaktan çok memnunum ama kirası bana çok ağır geliyor. acaba evimi günlük olarak ayda 3 5 kere kiralayabilir miyim ? yardım olması açısından..

sizler ne düşünürsünüz ?

sağlıcakla romalılar

ev sahibinin hoşuna gitmeyebilir.
ev sahibi olsam izin vermezdim. kira fazla geliyorsa başka bir daire aramanı önerirdim.

  • sutlu nescafe  (30.11.13 08:28:34)
kira sözlesmende 3.sahıslara kıralanabılrı ıbaresı olması lazım
yoksa herhangı bır gurultude komsular polıse haber verıdıgı zaman hem parta cezası hem hapıs yatma cezası var fuhusa yataklıktan tutda işte ne bıleyım kaçakçılık la bıle yargılanırsın
riskı cok fazla yanı akı bokunu kurtarmaz
ya baska bır arkadas bul yanına yada baska ev bak
  • jackies  (30.11.13 08:42:53)
yani keyfinden yapmıyorsun sonuçta ama genede ben olsam yapmazdım rahat edemem elin adamı pompaya gelecek evine falan hoşdeğil.

  • basond  (30.11.13 08:45:54)
elin adamını düşünmüyorum sadece duyurudakilere kiralıycam zaten :) ayrıca ev sahibim ile aynı şehirde değilim.

ev gürültü patırdı konusunda çok rahat ve kimse kimse karışmıyor. apt'da da kimseyi tanımıyorum.

ayrıca anahtar konusu da problem bırakılmamalı sanıyorum di mi ?
  • bad  (30.11.13 08:49:33)
kiradaysa o iş olmaz derim. kendi evin olsa istersen turşusunu kurarsın ama ev sahibi tarafından öğrenilmesi halinde hukuki sorunlar doğurabilir.

  • karisik hisli adam  (30.11.13 08:59:58)
yapan tanıdıklarım var airbnb.com üzerinden eğer evin konumu merkeziyse ve dediğin gibi ayda 3-5 kere kiralıycaksan hiç bir sorun olmaz.Arkadaşlarım geliyor diyebilirsin.

  • allstar  (30.11.13 09:43:33)