Samsung mu LG mi?

Karar veremedim. 2000 TL'ye kadar LCD TV almayı düşünüyorum, Teknosa'daki eleman LG daha iyi dedi, kimisi Samsung daha iyi diyor. Bu konularda çok cahilim, bir yardım edin. Bir de ekranı olabildiğince büyük olsun isterim. 3D falan da olsun tabi...

3D'lerde Samsung'un kalitesi daha iyi olmasına rağmen, gözlük teknolojisi sıkıntılı. Samsung'da pilli ve esasen kafaya direkt olarak zararlı olabilecek bir gözlük teknolojisi var. Bizim ailede herkesin evinde LG var hemen hemen. Ve gayet de memnunuz.

  • vercingetorix  (07.11.13 16:08:29)
samsung'un arayüzü ve dış tasarımı çok hoş bence. lg çok kıytırık geliyor samsung'un yanında.

  • theseachange  (07.11.13 16:11:37)
Samsung ile LG arasında eşit donanımlı ürünleri karşılaştırdığında ciddi fiyat farkları mevcut. Paran çoksa Samsung alabilirsin. Ama tavsiyem LG.

  • poseidon1  (07.11.13 16:18:58)
Lg 42" led alırdım ben, 3d tavsiye etmem, sürekli izlemeyeceğiniz için 300-400 lira fazla vermeye gerek yok.
Smart tv ve dahili wifi de önemli ve hz si 400-600 gibi olursa süper olur.
Dolar şuan arttığı için fiyatlar yüksek.
  • redeath  (07.11.13 16:33:48)
lg

  • ben smyrna  (07.11.13 16:35:22)
Sharp da iyidir. Yabana atmayın bence.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (07.11.13 16:36:41)
HZ si önemli değil 1000 Hz de alsan 50-60 ından sonrasını görmüyorsun zaten bence de 3d alma . LG den memnunum philips ile ilgili şikayet duymadım.

  • EXXE01  (07.11.13 17:08:33)
1,5 senedir lg lm660s 32" kullanıyorum. 3d, smart, dahili uydu, dahili wifi, ince çerçeve ve akıllı kumanda var.

3d'yi deneme dışında hiç kullanmadım. Geçen bi film seyredeyim dedim gözüm ağrıdı, 5. Dakikada kapattım.

Dahilil uydusu çok başarılı değil, kanal geçişi yavaş ve biss çözmüyor. Zaten Digiturk kullanıyorum, biss gerektiğinde de mini hd receiver aldım, onu kullanıyorum.

İnternet tarayıcısı yavaş ama zaten telefon varken bşlgisayarı bile kullanmadığımdan sorun değil.

Smart özelliği bana yeterli, dahili wifi ve youtube uygulaması ileçocuğa istediğimiz zaman pepee seyrettiriyoruz.

Görüntü kalitesi hd yayınlarda çok iyi. Sd yayın iyi sayılır ama bazı kanallar çamur gibi görünüyor.

32 inç bana küçük geliyor. Uygun zamanda en az 42 inç almayı düşünüyorum.

Eğer loewe sharp gibi üst düzey bir TV almayacaksanız LG öneririm. Muhtemelen ben de lgnin yeni bir modelini alacağım.
  • 44  (07.11.13 17:50:03)