kopruye bu eziyet niye

neden bu memlekete gelen unlu birine illa koprude show yaptiriyoruz? sonra trafigi kilitliyoruz

f1 ilk geldigi yil david coulthard koprude arac kullandi kapandi. hatta gise ucretini odemedigi icin ceza yedi :) ehliyetine el kondu

wta icin williams biraderler sharapova falan koprude tenis oynadi

simdi de tiger oduns geliyor yine adami kopruye cikariyoruz.

yahu daha normal bir yer yok mu? tek ikonumuz kopru mudur?

ucuncu kopruyu bunun icin mi yapiyorlar acaba diye dusundum

kopru sembolik. asyayi avrupayi birlestiriyoruz, kardeslik koprusu vs..mesaji icin. koskoca memleketin kopruden baska bir seyi yokmus gibi

  • dokunmakalbime  (04.11.13 22:16:40)
görmemişin köprüsü olmuş götüne sokmuş durumu.
yorum çok sığ oldu ama durum bu.

olimpiyat olsun köprü, tenise köprü, koşuya köprü!
  • doxanikee  (04.11.13 22:17:33)
sembolik falan ama benim hosuma gidiyor bu acikcasi, kaldi ki her ay da olmuyor.. senede belki 1 defa olan sey..

ceza yiyen f1 pilotu raikkonen degil miydi bu arada, arastirmaya usendim simdi..
  • machine head  (04.11.13 23:05:17 ~ 23:07:54)