[]

Anneyi birkaç sene idare edecek bilgisayar

Merhaba

Annemin bilgisayarda tek yaptığı farmville ve 101 okey gibi şeyler oynamak. Ama evdeki bilgisayar da nasıl bir şeyse annem eline kağıt kalem alıp hesap kitap yapsa bu oyunları daha hızlı oynar.

Şöyle anneme birkaç sene en azından rahat rahat farmville oynatabilecek en uygun kasayı nasıl toplayabiliriz? Monitör, harddisk klavye vb gibi parçalarımız haliyle mevcut.

Var mı önerileriniz? Nasıl bir şey toplasak olur, hangi parçalardan falan?

 
www.vatanbilgisayar.com burdan toplayabilirsin

hafta sonları %25 indirim olur. onlar montajını filan yapar
  • mosquera  (14.09.13 16:05:44) 
bütçe nedir?
hdd ide mi sata mı?

yardımcı olmaya çalışabilirim :)
  • patr  (14.09.13 17:59:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.