[]

ingilizce altyazılı film izlenebilecek en iyi siteler hangileridir?

soru başlıkta.
 
@vedat chili peppers

ingilizce altyazılı istemiş arkadaş. bunlar türkçe altyazılı. tavsiyem indirmen olacaktır. neredeyse büün filmlerin dilsizler için altyazıları mevcut. opensubtitles.org'da.
  • sarhosken alinan hesap  (04.09.13 00:35:54) 
oha doğru lan, adam ingilizce altyazılı izlemiş. pardon hacot, akşam akşam nevrim döndü ondan herhalde.


  • vedat chili peppers  (04.09.13 00:45:24) 
filmpo.com var. unutulmaz filmler.comun bir alt sitesi oluyordu sanıyorum.


  • westblack  (04.09.13 01:38:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.