[]

kablosuz fareyi laptop'ın üstünde kullanmanın

bilgisayara ne gibi bir zararı olabilir? birinden zararlı olduğunu duydum ama zararın ne olduğunu söylemedi.
 
fiziksel olarak hasar olur en fazla laptop çizilir falan yani


  • onurlu  (02.09.13 22:08:46) 
ben bi ara öyle kullanmak durumunda kaldım. şu anda bilgisayarın kasasında bir sürü çizik var. yapmayın.


  • artikbenimdebirvolvomvar  (02.09.13 22:13:40) 
fareyi koyduğum yer biraz kararmış. bu da bilgisayarın değerini düşürüyormuş ama benim düşündüğüm şey farenin yaydığı ışınların bilgisayara zarar vermesi gibi bir şeydi. öyle bir şey olmaz değil mi?


  • amugochi  (02.09.13 22:19:41) 
Yumuşak mouse pad koyarak kullanmışlığım vardı bir ara. O bölgeye göre kesin, alt tarafı hafif tutanlardan olsun. Hiç bir sıkıntı olmaz. Işın, lazer hikaye takılmayın.


  • n3tw0rk3r  (02.09.13 22:43:16 ~ 22:43:38) 
ya değeri düşse ne olacak. zaten ikinci el bi laptopun değeri nedir ki ne kadar düşcek..


  • mosakale  (02.09.13 22:56:30) 
alt tarafı kırmızı ışık bi zararı yok. laptop'un boyası iyiyse çizilmez, benim LG çizilmedi yılardır mesela.bi tek kasası iyi zaten :)


  • r_u_h  (02.09.13 23:01:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.