sosyal medya uzmanı

ne kadar maaş veriyorlardır bu pozisyona ki? diyelim ki bu tip bir tecrübesi yok çalışacak kişinin ve işveren de çok tanınmamış bir pastacı.

Çalışacak kişinin tecrübesi yoksa kendisini "uzman" diye neden tanıtır ki?

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (16.08.13 16:54:28)
asıl soru bence öz geçmişini okudukları halde bu kişiyi görüşmeye neden çağırırlar ki olmalı :)

  • vercingetorix  (16.08.13 16:55:48)
750 bin bilemedin 500. iğrenç bi pozisyon. ucu başı belli değil. çirkin ortamlar. bugün var yarın yok. daha deneyimli iyi ofislere girebilirsin ama

  • sipsiyah  (16.08.13 16:58:07)
Madem "alan razı, veren razı" durumu söz konusu, 1000-1500 TL arası bir rakama "evet" deyin. "Bu rakama nereden vardınız" derseniz: mysosyalmedya.com

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (16.08.13 16:59:30)
teşekkürler arkadaşlar. bu arada çok tanınmamış demiştim ama ankara'da 25 yerdelermiş. umarım o verdiğiniz linkte yazdığı gibi, en azından kurumsal bir firmadır. web sitelerinden öyleymiş gibi görünüyor ama bilemedim :D

  • vercingetorix  (16.08.13 17:03:14)