[]

güneş kremi tavsiyesi

deniz veya havuza giremiyorum amele gibi yandığım için. bronzlaşmıyorum bildiğin kızarıyorum üstelik erkek olunca kişi daha da rezil bir görüntüye bürünüyorum. bana ultra süpersonik tanrısal seviyede koruyan bir güneş kremi önerir misiniz? kaç faktör almalıyım, hangi marka...
 
Sebamed'in 50 faktörlüsü.


  • sopiro  (13.08.13 14:06:21) 
ben de çok beyaz tenliyim kendimi bildim bileli nivea güneş kremlerinden kullanırım öyle çok kötü kızarmam. ilk günler 30-50 falan sür.


  • neil manke  (13.08.13 14:31:48) 
3 yıldır clarins kullanıyorum çok memnunum


  • zenc  (13.08.13 15:13:20) 
paraya kıyarım dersen avene'in 50 faktör olan kremi. bildiğin bembeyaz kalıyorsun. zaten o kadar etkili olsun istiyorsan 50 faktör alman lazım, bunların üzerinde çok yüksek faktörlü olduklarından genelde çocuklar için falan yazar ama umursama.
nivea sprayler de güzel, kullanımı kolay ve beyaz iz bırakmıyorlar. 30 faktör olanı vardı bende, yine iş görür kızarmazsın.

  • strangerinhere  (13.08.13 16:20:14 ~ 16:21:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.