[]

karasal yayın hariç en ucuz televizyon çözümü

Merhaba

İnanır mısınız, annem ve ananem hala 37 ekran tvden karasal yayını takip ediyorlar. Ben ise bu uydu alıcısı vsden hiç anlamam.

İstiyorum ki böyle anteni düzeltmekle falan uğraşmadan daha iyi bir şekilde televizyon izleyebilsinler. Çok fazla kanal falan olmasına da gerek yok, biz bu işi en masrafsız nasıl halledebiliriz? Digiturk, dsmart falan ya da uydu alıcısı en zahmetsiz şekilde nasıl çözeriz?

 
uydu bağlatacaksın anten düzeltmene gerek yok. bir kere ayar yapılıyor


  • freekara  (19.07.13 00:25:19) 
su scart girisine takilan mini uydu alicilari var. hatta tv de dogrudan satista da satiyorlar denk gelmisindir. onlarin iyisinden alabilirsin next marka mesela. bir de canak baglattinmiydi mis gibi turksat kanallarini cam gibi izlet annengile
www.hepsiburada.com

  • exlibris  (19.07.13 00:31:55 ~ 00:33:41) 
uydu alıcısı al hallet. diğerleri fatura matura uğraşırlar. uydu alıcısı her şeyiyle 250yi geçmez.


  • ruhi bunalim  (19.07.13 00:39:23) 
ben digiturkçülerdenim. gidip bir uyduya 250 tl bayılmak pek işime gelmiyor açıkcası.

digiturkun en dusuk paketi 20 tl(buraya güncel fiyat gelebilir) falandır heralde. adamlar geliyorlar, kuruyorlar. kanalın frekansı değiştiydi falan yok.
  • bizatihizururi  (19.07.13 00:44:51) 
digiturkçu kardeş, kuruluma aldığınız 20tl, kapattıracağımız zaman çektirdiğiniz çile, bi de bu arkadaşın ailesinin ömür boyu kullanacağını düşünürsek; maksimum 250 tl vermek varken allahın digiturku ile niye uğraşsınlar?


  • ruhi bunalim  (19.07.13 01:40:16) 
yakında oturanlardan birinin çanağına 2 li 4 lü 8 li bi şekilde lnb alıp tak birde mini ufak uydu alıcısı ;) işlem tamam istanbuldaysan karaköy ankaradaysan ulus da bulursun bunları elektrikçi bile halleder sen yapamazsan


  • Dönmezer  (19.07.13 02:00:32) 
kablo tv çok rahat değil mi? aylık 7 lira mı 9 lira mu bir şey.


  • utkucbkc  (19.07.13 02:24:27) 
en zahmetsiz ve ucuz uydu alıcısı olur herhangi bir elektronik&uydu işleri yapan dükkana git işini görecek bir sistem 100tl tutar(uydu alıcı hd falan olmasın dersen)


  • sealth  (19.07.13 11:56:51 ~ 11:57:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.