hangi ilacı içsem?

biliyorum doktora sormadan ilaç içmek çok yanlış çok fena. ancak bugün ve yarın doktora gidemeyeceğim, yarın akşam da önemli bi durum var.
boğaz ağrısı ve yanması, burun akıntısı, vücut kırıklığı ve hafif ateş var. elde bulunan ilaçlar: kongest, tylol tablet, tylol hot, panadol, cirrus, maximus. hangisini içsem 1 gün içinde biraz iyi gelir?

ateş olayı kötü tabii, bir doktora görünmek şart. tylol hot içip istirahat edebilirsiniz.. veya kongest'den sabah ogle aksam alabilirsiniz.

geniz akintisi varsa sabah aksam cirrus alabilirsiniz o geniz akintisini kurutur ama cok icmeyin.

edit: doktor degilim. belirttiginiz ilaclarin hepsini sik sik hasta oldugum icin sık sık kullanirim.
  • kobretti  (16.04.13 21:53:17)
6 saat ara ile 1 tab kongest ve cirrus kombo yapınız
12 saat ara ile 1 adet amoklavin bid 1000 tablet (eğer alabilirseniz iyi olur 10 tl)

  • alixkandemir  (16.04.13 22:08:21 ~ 22:09:09)
@alixkandemir cirrus+tylol yapmayı düşünmüştüm, iki dekonjestan fazla olmaz mı ki? amoklavin de yarın doktora gidemezsem alayım içeyim madem

  • aseton  (16.04.13 22:11:24)