otobüs yolculuğu

yarın öğle vakti uzun bi otobüs yolculuğuna çıkıyorum. otobüsü pek sevmiyorum yolculuğun güzel geçmesi için önerileriniz var mı?

Nereden nereye ve hangi şirketle gideceğin çok önemli. Bazı iyi firmalarda (Nilüfer, Anadolu, Pamukkale vs.) güzel televizyon sistemleri oluyor. Bu televizyon sistemlerinin adı "Funtofo". Dokunmatik ekran ve hafızasında bir sürü film var, kategöriye göre seçip izliyorsunuz. Bana bir keresinde Nilüfer Turizm'in BlueBus'ı denk geldi, tekli koltuğumda bildiğiniz önümdeki televizyondan facebooka, youtube'a filan girdim. android işlemciliydi. İstersen film seçip izliyosun filan.

Ayrıca gündüz ne tarafa gideceksen, saati hesaplayıp güneşin hangi yönden geleceğini de hesapla, ona göre koltuk seç derim :))
  • erim  (31.01.13 17:20:50)
şişme seyahat yastıkları var al ondan yat uyu hacı.. en iyisi...

  • tociess  (31.01.13 17:26:28)
2+1 koltuklu otobüslerden koltuk seçmişsindir umarım. Daha rahatlar.

onun dışında, telefonunu USB'den şarj edebilecek kablo al yanına, otobüste televizyon sistemi varsa onun USB girişi de olabilir, oraya takarsın şarjın bitmeden müzik dinlersin.
  • harzem  (31.01.13 17:31:52)