[]

pms in allah belasını versin mi

zekam minimum asabiyetimin maksimum diyebilirim. hayatım genel olarak berbat ama şu ara canımı sıkan spesifik bir şey olmamasına rağmen sinirden ve pesimistlikten ölüyorum. ders çalışmam gerek ama çalışamıyorum. en iyi arkadaşımla okan bayülgen mevzusu yüzünden kavga ettim. her an kendimi ya da başka birini gebertebilirim. nefret ediyorum. nasıl geçer bu şey? pms yüzünden mi onu da bilmiyorum ıaaahhh
 
olabilir, papatya çayı için bol bol.


  • pinking of you  (07.12.12 22:13:18) 
Pms'in abartıldığını düşünüyorum. Yıllardır adet görürüm bir iki kez mallık yaşadım pms döneminde o kadar. Yok çikolataymış, yok her şeye ağlamakmış, yok depresif hallermiş, burjuva uydurması dertler bunlar.
Pms'le alakalı olduğunu zannetmiyorum o nedenle. Nasıl geçer konusunda da bir şey söyleyemeyeceğim zira çok fazla şey söylenebilir ve benim uğraşasım yok.

  • buff  (07.12.12 22:13:44) 
psikolojik.


  • zazazaraeta  (07.12.12 22:15:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.