garantiden kredi kartı

almaya niyet ettim en sonunda. Gece bu saatte yeni hesap açılamıyor diye kart başvurusu yapamadım.

GS Bonus alayım dedim, yalandan galatasaraylıyım. Kart ücreti olarak normal bonusla aynı zaten.

Şimcik garantinin kredi kartlarıyla ilgili bilmem gereken özel birşey var mı?

Çoğu yerin pos makinası garanti zaten, anlaşmalar konusunda da garanti en önde gidiyor gibi.

Kart ücreti var senelik 49 tl, ona razıyım, onun dışında temassız olayı varmış, onun için ekstra ücreti yokmuş. Bunun dışında bankayla bi samimiyet olmasını beklemiyorum.

Her ay kendi bankamdan parayı eft yapıp kartıma öderim diyorum.

8 senelik yapı kredi müşterisiydim ama gidip adios kartımdan 85 tl kart ücreti çekip, bunu iade etmeye yanaşmayınca oha diyerek kaçmayı düşünüyorum.

Garantinin aşırı paragöz bir banka olduğunu biliyorum, lakin, zamanında kart borcumu ödersem sorun çıkmaz diye umuyorum, yamuluyor muyum?

1 senedir gsbonus kullanıyorum dediğin gibi zamanında ödersen bir sıkıntı yaşanmıyor zaten hiç bir bankada yaşamazsın:) temassız özelliği kullanılabilir geliyor. ve bilette kombinede gsstoreler da hep bir artısı oluyor. onun dışında diğer bonuslar gibi bol bol bonus geliyor. 49 tlyi hemen ilk ay alıyorlaar haberin olsun

dezavantajı; sakın diyim etrafına söyleme her maç öncesi gsbonus taraftar numaranı isteyen bir ton kişi ile muhattap olursun.
  • 10lion sinisterer  (27.10.12 00:47:02)
www.garanti.com.tr? adresinde şöyle bir not var

*Yıllık üyelik bedeli ilk yıl için 5 TL'dir.

İlk aydan 49 tl de sorun olmaz da sitesinde farklı şey yazıp farklı şey uygulamaları garibime gitti.

Kredi kart ücretine karşı değilim, sonuçta kartı 7 24 kullanıyoruz ama 85 tl aşırı pahalı geldi bana. 50 tl falan mantıklı rakamlar
  • bonjurkes  (27.10.12 00:53:42)
hesap actirisan ki acarlar ayni zamanda hesap isletim ucretide alirlar.

  • dumduz adam  (27.10.12 01:13:07)
aga garanti finans denizbank işbank bunlardan uzak dur

  • para var huzur yok  (27.10.12 01:17:37)
@dumduz adam zaten garanti hesabım var. 5-6 senedir kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum o yüzden sıkıntı yok.

@para var huzur yok, geriye banka kalmadı zaten. Bi yapı kredi var onun da kart ücretleri pahalı. Geri kalan bankaların zaten kartlarının bi geçerliliği yok ya da diğer büyük bankaların kartlarını satıyorlar.

Akbank'ın sitesinde hiç bir bilgi yoktu o yüzden es geçtim onları
  • bonjurkes  (27.10.12 01:23:14)