Şu falcılar ne ayak?!

Hiç inanmazdım şu falcı muhabbetine, ta ki geçen haftaya kadar. Hayatımın dönüm noktası olan karmaşık bir sürece girdiğim, ve bundan dolayı aklımın çok fena karışık olduğu şu dönemde Taksim'in bilindik falcılarından birine gittim. Kadın geçmişima dair ne varsa bildi resmen! Hala şaşkınlık içindeyim.

Geçmişimi bildi ama geleceğe dair de pek çok şey söyledi. Bunların tutma olasılığı nedir merak ediyorum. Daha önce böyle bir deneyim yaşamış olan var mı? Falcı kadının geleceğinize dair söyledikleri doğru çıktı mı?

(bkz: fal bilimi)

  • ermanen  (22.10.12 23:46:23)
fala inanma falsız da kalma dirler ya olay bu.

her sene 1 kere tarot falı baktırırım 3 senedir aynı sonuçlar çıkıyor var bi bokluk bu işte yakında belli olacak bu 3 senedir aynı çıkan falın doğru olup olmadığı.
  • saiko  (22.10.12 23:46:52)
benim çıktı. 3 seneyi adım adım saydı, ne dediyse oldu.

  • hope ender  (22.10.12 23:48:55)
Arkadaşın teki 1 senemi ve başıma gelecek 6 önemli olayı takır takır saydı.
Kendisinden uzak duruyorum.

  • velhasilkelam  (23.10.12 00:11:53)
kadın geleceği bilse ilahlığını ilan eder, ne diye 300-500 liraya falcılık yapsın?

  • cagdas donem kuramcisi  (23.10.12 00:51:02)
gelecek gayp'tır ve gaybı Allah'tan başka kimse bilemez. Fakat cinlerin arştan haber çalmaya çalıştıkları bir gerçektir. yıldız kaymaları da bu yüzden olur. işte cinler bu bilgileri yarım yamalak, kendileriyle iletişim kuran bu tarz falcı, medyum gibi insanlara haber verirler. hani denir ya bir şeyler biliyor ama yarım yamalak, bildiği yanıldığına yetmiyor diye.. işte falcıların durumu da budur. bunların çoğu cinlerle ilişkisi olan insanlardır. itibar etmemek, bununla amel etmemek lazımdır. geçmişi bilmesi de zaten çok kolay oluyor bu durumda.. durum bundan bundan ibarettir diyebilirim.

  • diss0640  (23.10.12 01:17:04)
örnegin yaşı 25-30 olan bekar insanlara üç sene içinde evleneceksin dersen bunun %35 i tutar. tutanlar hatırlar, kalanlar unutur. ornekler artırılabilir tabi. falcıya sagladıgınız bilgileri saglarsanız ben de geçmiş ve geleceginiz hakkında bilgi verebilirim. Size ait tahminler tutmazsa başkasının ki tutar.

  • mr lucky  (23.10.12 02:00:27)
keşke 3 sene içinde evleneceksin deseler bu kadar genel ifadeler söyleseler yemessin de, çok özele girdikleri zaman tırsıtıyolar insanı.

  • saiko  (23.10.12 04:01:48)
saiko'ya katılıyorum. Kişiye özel oldukça spesifik konularda bir bir kafadan atıp tutturuyorsa ne güzel. Materyalist bi adam olarak doğa üstü durumlara "acaba" diye yaklaşıyorum artık. Algım değişti resmen :)

  • kukuleta  (23.10.12 04:27:10)
Ağabeyimin kayınvalidesi felaket fal bakar. Askere gitmeme 3-4 ay kala baktığı falla herşeyi bildi.
Kadıköyde bir tarot falı baktırmıştım adamın söyledikleri çıktı. Dedi ki hatta 1 kızın olacak kesin ama 2. Erkek mi kız mı tam göremiyorum ama erkek gibi duruyor dedi kesin bişey demedi. İlk çocuğum kız ikinci 5. Aya kadar erkek gibiydi 5. Aydan sonra kız olduğunu anladık. Başka evlilik yapmayacaksın dedi çok şükür çok fena kavgalar yaşandı(aileler ile ilgili) ama üstesinden geldik. Ama ben çok baktırmam ve herkese de baktırmam. Bakanı izlemem lazım önce bakarken, içime sinerse baktırırım. 5-10 yılda bir baktırırım.

  • iiiiiiiiiiii  (18.05.20 17:32:43)