[]

yüzme vs bisiklet

yuvarlak bir göt, ince bir bel ve (sanmam ama) ince bacaklar için hangisi daha hayırlı olur?
 
3 aydır bisiklet sürüyorum düzenli olarak hiç bir incelme olmadı bacaklarımda.
beast gibi oldum.

  • argowine  (07.08.12 01:08:46) 
İncelmeyi falan bilemiyorum ama spor anlamında yüzme siker atar. Bisikleti iyi-kötü herkes yapar ama yüzme her yiğidin harcı değil. İmkan varsa yüzme derim.


  • ahmetcan44  (07.08.12 01:13:28) 
yüzme tüm vucudu toplar, bisiklet bacakları kalınlastırır eğer kardiyo yapmaz isen


  • amaltheia  (07.08.12 01:17:07) 
Yüzerek Rum vücudunu toplarsin ve cok rahat edersin. Bu sıcakta ;)


  • nymphe  (07.08.12 01:20:29) 
bacak hiçbir sporla incelemeyeceği için gülümsedim. yüzme en sağlıklı spordur. vücudun her yerini sıkılaştırır, yağlıysan falan iyi yakarsın, ama kasa da dönüşmeye başlar zamanla. çünkü kilo vermek spordan önce kendine iyi bakmaktan gelir. kötü bir diyetle istediğin kadar spor yap, pek sonuç alamazsın.


  • madyb  (07.08.12 07:17:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.