[]

Facebook kullanıyor musunuz

Facebook kullanıyor musunuz? Ne kadar aktifsiniz? Ben mesela izledikten sonra filmi koştur koştur facebooktan beğeniyorum. Bok var gibi. Vazgeçeyim değil mi?
 
vazgeç kanka.


  • Laplace  (06.07.12 00:15:46) 
kullanıyorum. bölüm grubumuz çok aktif, mis gibi de her duyurudan anında haberim oluyor. ya da bi sorunum olduğunda gruptaki yüzlerde kişiye anında ulaşıyorum, cevap geliyor. ha vazgeçilmez mi, değil. yarın grup google'a taşınsa orayı kullanırım.


  • yvandal  (06.07.12 00:18:34) 
Bir ara ben de yaptım. Geçti sonra. Kendinizi kasmayın. İçinizden geliyorsa yapın bence. Kullanım aktifliği olarak da hafiften bağımlılık seviyesine yanaşıyorum. 3-5 saat bakmayınca eksik hissediyorum.


  • waboose  (06.07.12 00:18:58 ~ 00:19:47) 
kullanıyorum. çok sevdiğim filmleri de beğeniyorum ama koştur koştur değil, denk gelirsem. normalde çok görüşmediğin arkadaşlarla irtibatta kalmak için iyi bence. falan filan..


  • dasher  (06.07.12 00:35:44) 
kullanmıyorum hiç kullanmadım pis havam var o yüzden.cep telefonsuz adam gibiyim.karizma oluyo


  • kidding  (06.07.12 00:57:10) 
Kendi adıma hesabımı sildim fakat,lazım olduğunda bir arkadaşın hesabına girip iletişim için kullanıyorum Msn gibi.


  • saqopanner  (06.07.12 00:58:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.