yavru kertenkele

aha 20 dakikadır böyle bekliyoruz.. o da, ben de.. fazla yaklaşamıyorum,ani bi hareket yaparsa korkarım.. çıksın gitsin diye kapı pencere açsam birinci kat ev.. başka şeyler de girer.. (sinek,böcek vs.) tüm pencerelerde sineklik falan var..nasıl girdi ki bu yavrucak? nasıl çıkıcak? :/ o burdayken aklım hep kalıcak.. (kafiyeli oldu) uyuyamam bile.. ölmesini istemiyorum, zaten öldüremem de..

ayy çok tatli

  • exxxessive  (09.05.12 20:38:18)
kendi haline bırakın hayvanı girdiği gibi çıkar o. hiçbir zararı yok zaten.

(bkz: süleymancık)
  • trinitrotoluen  (09.05.12 20:42:17)
Bez atın üzerine öyle alın bari. Sonra bezi silkelersiniz pencereden.

  • klorlu su boregi  (09.05.12 20:42:50)
o tarz atraksiyona giremem sürüngenle.. korkuyorum.. kalırsa da korkuyorum.. çok çaresizim lan!

  • chatrefhill  (09.05.12 20:56:03 ~ 20:56:28)
benim burda tüylerim tikeldi yeminnen

  • condom kurşunu  (09.05.12 21:02:31)
ay canım gekko bu bizim evde çok var genellikle tabloların arkasına saklanıyorlar. bırak elleşme zamanla sen de seveceksin

  • neira  (09.05.12 21:08:57)
ah çok zor gerçekten, karşı komşu ya da apartman görevlisinden yardım isteyin.

  • pinking of you  (09.05.12 21:12:07)
ay ne olacak yaa bu kadar da hayvan sevgisi fazla lan, vur bi tane ölsün terliklerini giyip üzerine zıpla bence çok hızlı hareket ediyorlar yoksa kaçırabilirsin.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (09.05.12 21:17:47)
kucuk kardesin fln varsa ve bilime veya hayvanlara ilgisi varsa uygulamali olarak kertenkelenin kuyrugunu birakmasini gosterebilirsin :) olmez oyle de.

  • tom riddle  (09.05.12 21:38:42)
çıkartmadan sakın uyuma, gece kulağından içeri girer alimallah.

  • blackmail  (09.05.12 22:04:35)
elöpen de denir bunlara. ne tatlı ismi var, bırak gezsin piç kurusu.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (10.05.12 08:15:47)