insanity workout

merhaba,

insanity workout fitness eğitim seti ile çalışmış arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz bu programı?

tek derdim 7-8 kilo fazlalıktan kurtulmak. beslenmeye dikkat edip, hergün düzenli yürüyüş yapmak daha mı makul sizce?

he birde bu programı eksiksiz edinebileceğim bir site?

torrent - piratebay de 7 ve 44 gblık versiyonları mevcut

ama güzel mi deneyenlerden ben de yorum dinlemek isterim daha başlamadım
  • portmanto  (01.04.12 19:05:18)
beslenmeye dikkat edip düzenli yürüyüş yapılarak 7-8 kilo verilebilir. setle de çalışılabilir tabii ama yani çok gerek yok bence.

  • der meister  (01.04.12 19:07:13)
piratebay yasaklanmış mıdır nedir piratebay diye bu duyuru ortamında arama yaparsanız nasıl açılır vs yönytemlerini görebilirsiniz.

www.eksiduyuru.com
gibi gibi

ayrıca p90x'i de çok tavsiye eden oldu haberiniz olsun bu tamamen beden yapınızla alakalı. mesela yağlı bir bünye ve çabuk kas yapabilecek bir meso -ectomorph bir yapıdaysanız buyrun insanity yok ben çok cılızım diyorsanız başka bişey meso diyorsanız p90x ama şimdi dürüst olayım gidip de her gün 1 saat ayırmak ve o ağır tempo bana hayvanlık geliyor.
  • portmanto  (01.04.12 19:43:18)
hergün herhangi bir sporu da 1 saat düzenli yapsanız ne kilo kalır ne bişi. yani özellikle bu gerekli değil. gereken düzenli spor ve azim. gerisi kolay.

  • faideli bilgiler  (01.04.12 23:29:07)