duyuru++

böyle bir eklenti olsa, son açılan başlıkların mı yoksa son yorum yapılan başlığın mı üstte kalacağı kullanıcının seçimine kalsa, donuz uygulaması gelse (buna şimdilik gerek yok ama ilerde lazım olabilir), dilediğimiz kategorileri görmeyi devre dışı bırakabilsek, türlü türlü temalar seçebilsek, kendi temamızı yaratabilsek, yeni başlık açıldığı/mesaj yazıldığı zaman ilgili kategoride ışık yansa, reklamları kaldırma seçeneği olsa, hayat bayram olsa... nasıl olurdu iyi olmaz mıydı?

hatta post kasma sistemi gibi olsun yoruma alkış kışkış verilsin tik kaldırılsın dime :)

  • saz@n  (10.11.11 16:26:02)
yani olsa iyi olur tabi ama duyuru sitesi burası. çok da kasmamak gerek. bu işleyişi gayet yeterli.

  • lorenzen  (10.11.11 16:30:16)
reklamdan ziyade mesela film soracağım zaman bununla ilgili başlık bulamıyorum soru diye sordum ama müzik için var, keşke duyuruda alt yapı çalışması artsa...

  • Çuvaldızı  (10.11.11 16:43:39)